Pozvánka na módní show Denny Rose dnes v OC Chodov

Pozvánka na módní show Denny Rose dnes v OC Chodov

11. září 2008, Denny Rose, oblečení Denny Rose, Denny Rose prodejny, Denny Rose v OC Chodov, dennyrose.cz

Sponzorované odkazy

Je až neuvěřitelné s jakou rychlostí narůstá počet prodejen italské značky Denny Rose po naší i Slovenské republice a také s jakou rychlostí a intenzitou si ji oblíbilo nemalé množství žen. Posledním přírustkem je prodejna Denny Rose v OC Chodov, která byla otevřena 15. dne minulého měsíce. Téměř po měsíci se tato prodejna, kterou najdete v prvním patře obchodního centra, dočká i slavnostního a velmi veselého oficiálního otevření, jenž bude spojeno s módní show, na které uvidíte spoustu známých jmen.

Slavnostní otevření butiku Denny Rose proběhne dnes v 16 hodin a hned poté bude následovat velkolepá módní show v areálu OC Chodov, při níž budou předvedeny modely z kolekce podzim/zima 2008. Svou účast přislíbilo nemalé množství českých hvězd jako například moderátoři Leoš Mareš a Patrick Hezucký s kolegynní moderátorkou z rádia Evropy 2 Lucií Šilhánovou, dále pak herečka Alice Bendová, Miss ČR 2008 Zuzana Jandová nebo zpěvačka Helena Zeťová a mnoho dalších.

Poslední jmenovaná se také před nedávnem stala tváří značky Denny Rose a nafotila velmi svůdné fotky. Poprvé Helena viděla oblečení Denny Rose v květnu, kdy zpívala na přehlídce této značky a okamžitě se do ní zamilovala. Když ji tedy paní majitelka firmy zavolala, aby se stala tváří Denny Rose, dlouho neváhala a podepsala smlouvu na necelý rok. Focení s Helenou probíhalo v luxusní vile Radost ve vesničce Jíloviště-Trnava.

Denny Rose je originální, rafinovaná a velmi kvalitní italská značka známá v Evropské unii. Oblečení Denny Rose je nádherné a propracované a je určena dívkám, ženám a dámám, které chtějí být sexy a in. Díky střihům, propracovanosti a detailům se každá žena v modelech Denny Rose stane sředem pozornosti. Tuto italsku značku na českém trhu zastupuje společnost DE RO CZ s.r.o.

Autorem článku je Beata B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu