Co je BoBax? To je MaxMara!

Co je BoBax? To je MaxMara!

7. říjen 2016, BoBax, MaxMara, kabelka, luxusní, ikonická, kultovní, přehlídka, módní, Lina Bo Bardi

Sponzorované odkazy

V průběhu módní přehlídky jaro/léto 2017 byla spolu s mnohým trendy kousky prezentována vůbec poprvé ikonická BoBag od MaxMary. Kultovní nová kabelka je tu!

BoBag je inspirována italskou intelektuálkou, architektkou a designérkou Lina Bo Bardi, která žila v Brazílii. Podle ní je také kabelka pojmenována. Lina Bo Bardi v Brazílii patří mezi známé tváře a ani po její smrti se na ni nezapomíná. Patřila do brazilského racionalismu a bylo velkou průkopnicí moderní architektury.

A tahle dáma silně ovlivnila celou kolekci jaro/léto 2017, a především novou krásnou kabelku BoBag. Kabelka oplývá oblými, ženskými a jaksi smyslnými tvary, stejně jako Lina Bo Bardi. A je stejně nepompézní a přitom nonšalantní jako byla ona.

Je vyvedena s praktickým sklopným uzavíráním, a vše je završeno na tomto módním doplňku ještě apartním prošíváním, elegantní rukojetí a ležérními střapci. BoBag bude k mání ve dvou velikostech (malá a velká) a ve dvou různých verzích, jedna v telecí kůži a jedna v jelení kůži a v různých barvách. Kabelka BoBag je již teď populární pro nadčasový a osobitý design.

Lina Bo Bardi

Lina Bo Bardi

Zdroj foto: MaxMara; Facebook

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii luxusní kabelky, módní kabelky, tašky a batohy a značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu