Fler Fashion Fight zná vítězku soutěže o nejzajímavější outfit

Fler Fashion Fight zná vítězku soutěže o nejzajímavější outfit

11. prosinec 2010, Fler.cz, Fler, e-shop

Sponzorované odkazy

Od poloviny října mohli návštěvníci serveru Fler.cz rozhodnout soutěž o nejzajímavější outfit – Fler Fashion Fight. Z více než dvou set přihlášených modelů vybrala odborná porota 32, které se postavily na start a bojovaly o hlasy diváků ve „fightech“ – soubojích jeden na jednoho. Ve finále nakonec zvítězil rozzářený outfit tvůrkyně s nickem Lusinda, který je složený téměř výhradně z oblečení a doplňků z Fleru. Cenu poroty si odnesla za svou Podzimní romanci anniecarter.

Fler Fashion Fight zná vítězku soutěže o nejzajímavější outfit (http://www.luxurymag.cz) „Soutěží Fler Fashion Fight jsme chtěli dát prostor módním fandům na Fleru i mimo něj. Inspirovali jsme se módními blogy a vytvořili jsme soutěž, ve které měl každý možnost představit svůj styl,“ rekapituluje Jiří Kubeš, majitel Fler.cz. Za měsíc, kdy se mohly soutěžní fotky přihlašovat, jich došlo více než 200, a to od tvůrců a nakupujících z Fler.cz i oslovených módních bloggerů.

Porota (složená z nejsledovanější české módní bloggerky Sandry Leopardové, autorky blogu Módní peklo Ady, foodbloggera pana Cuketky a majitele Fler.cz Jiřího Kubeše) vybrala 32 outfitů, které postoupily do veřejné části soutěže. „Bylo to nakonec pestřejší, než jsem si myslela. I zájem soutěžících předčil má očekávání, bála jsem se, že nutnost být poměrně dost aktivní potenciální účastníky odradí,“ shrnuje své dojmy z porotcování Ada.

Divácké hlasování nakonec vyhrála barevná a veselá Lusinda. Podle reakcí hlasujících zaujala hravostí, odvahou kombinovat barvy a především pohodou a optimismem, které jsou na fotce vidět na první pohled. Vítězný outfit navíc sestavila téměř výhradně z oblečení a doplňků z Fler.cz:

Kabát: http://www.fler.cz/sugkrasisa

Sukně: http://www.fler.cz/cha

Nákrčník: http://www.fler.cz/gabul

Brož: http://www.fler.cz/lola-prasatkova

Kabelka: vlastní výroby, http://www.fler.cz/lusinda

Boty: Gate

Punčocháče: Six

Vodítko: Vlastní výroby

„Vítězka dokázala, že vůbec není nutné skládat šatník z konfekční módy, že handmade a originální móda je daleko barevnější a zábavnější. Z toho mám jako provozovatel Fleru největší radost,“ popisuje Jiří Kubeš. Fler Fashion Fight zná vítězku soutěže o nejzajímavější outfit (http://www.luxurymag.cz)Cenu poroty si odnesl éterický podzimní outfit anniecarter, která si oblékla vlastnoručně dozdobené boty laděné podzimně do teplých pastelových barev, plátěné šaty, bílý pulover a bílé nadkolenky.

O Fler.cz

Virtuální tržiště pro všechny, kteří se rádi kochají a obklopují originálními uměleckými výrobky – šperky, kabelkami, oblečením od talentovaných tvůrců nebo třeba maličkostmi do bytu. I tak by se dal charakterizovat portál Fler.cz, který byl spuštěn v únoru 2008 a od té doby dokázal přesvědčit tisíce kreativních lidí, aby zde nabídli svůj talent a fantazii. Fler.cz je zkrátka ideální místo pro každého, kdo si chce udělat radost a těší ho pocit, že nikdo jiný nebude mít tu samou věc. Byla by však chyba redukovat Fler na místo sloužící čistě k nákupu a prodeji originálů. Díky komunitním funkcím, jako je například vnitřní pošta, diskuzní fórum, kluby nebo blog, server umožňuje dozvědět se o tvůrcích víc než jen to, jaké produkty nabízejí, a rovněž sdílet dojmy s ostatními návštěvníky stránek.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu