Fler Fashion Fight zná vítězku soutěže o nejzajímavější outfit

Fler Fashion Fight zná vítězku soutěže o nejzajímavější outfit

11. prosince 2010, Fler.cz, Fler, e-shop

Sponzorované odkazy

Od poloviny října mohli návštěvníci serveru Fler.cz rozhodnout soutěž o nejzajímavější outfit – Fler Fashion Fight. Z více než dvou set přihlášených modelů vybrala odborná porota 32, které se postavily na start a bojovaly o hlasy diváků ve „fightech“ – soubojích jeden na jednoho. Ve finále nakonec zvítězil rozzářený outfit tvůrkyně s nickem Lusinda, který je složený téměř výhradně z oblečení a doplňků z Fleru. Cenu poroty si odnesla za svou Podzimní romanci anniecarter.

„Soutěží Fler Fashion Fight jsme chtěli dát prostor módním fandům na Fleru i mimo něj. Inspirovali jsme se módními blogy a vytvořili jsme soutěž, ve které měl každý možnost představit svůj styl,“ rekapituluje Jiří Kubeš, majitel Fler.cz. Za měsíc, kdy se mohly soutěžní fotky přihlašovat, jich došlo více než 200, a to od tvůrců a nakupujících z Fler.cz i oslovených módních bloggerů.

Porota (složená z nejsledovanější české módní bloggerky Sandry Leopardové, autorky blogu Módní peklo Ady, foodbloggera pana Cuketky a majitele Fler.cz Jiřího Kubeše) vybrala 32 outfitů, které postoupily do veřejné části soutěže. „Bylo to nakonec pestřejší, než jsem si myslela. I zájem soutěžících předčil má očekávání, bála jsem se, že nutnost být poměrně dost aktivní potenciální účastníky odradí,“ shrnuje své dojmy z porotcování Ada.

Divácké hlasování nakonec vyhrála barevná a veselá Lusinda. Podle reakcí hlasujících zaujala hravostí, odvahou kombinovat barvy a především pohodou a optimismem, které jsou na fotce vidět na první pohled. Vítězný outfit navíc sestavila téměř výhradně z oblečení a doplňků z Fler.cz:

Kabát: http://www.fler.cz/sugkrasisa

Sukně: http://www.fler.cz/cha

Nákrčník: http://www.fler.cz/gabul

Brož: http://www.fler.cz/lola-prasatkova

Kabelka: vlastní výroby, http://www.fler.cz/lusinda

Boty: Gate

Punčocháče: Six

Vodítko: Vlastní výroby

„Vítězka dokázala, že vůbec není nutné skládat šatník z konfekční módy, že handmade a originální móda je daleko barevnější a zábavnější. Z toho mám jako provozovatel Fleru největší radost,“ popisuje Jiří Kubeš. Cenu poroty si odnesl éterický podzimní outfit anniecarter, která si oblékla vlastnoručně dozdobené boty laděné podzimně do teplých pastelových barev, plátěné šaty, bílý pulover a bílé nadkolenky.

O Fler.cz

Virtuální tržiště pro všechny, kteří se rádi kochají a obklopují originálními uměleckými výrobky – šperky, kabelkami, oblečením od talentovaných tvůrců nebo třeba maličkostmi do bytu. I tak by se dal charakterizovat portál Fler.cz, který byl spuštěn v únoru 2008 a od té doby dokázal přesvědčit tisíce kreativních lidí, aby zde nabídli svůj talent a fantazii. Fler.cz je zkrátka ideální místo pro každého, kdo si chce udělat radost a těší ho pocit, že nikdo jiný nebude mít tu samou věc. Byla by však chyba redukovat Fler na místo sloužící čistě k nákupu a prodeji originálů. Díky komunitním funkcím, jako je například vnitřní pošta, diskuzní fórum, kluby nebo blog, server umožňuje dozvědět se o tvůrcích víc než jen to, jaké produkty nabízejí, a rovněž sdílet dojmy s ostatními návštěvníky stránek.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu