Nové vůně Zadig & Voltaire

Nové vůně Zadig & Voltaire

4. listopad 2016, Zadig&Voltaire, parfémy, dámské parfémy, pánské parfémy, vůně

Sponzorované odkazy

Jedinečné spojení vzácných složek a neodmyslitelná stopa uměleckého pařížského života – to jsou nové vůně značky Zadig & Voltaire. Značka, která se proslavila svým rockovým trendy stylem, přináší varianty parfémů pro ženy a pro muže, jež dokonale ztělesňují její ležérní a moderní styl.

Andělský rock Zadig & Voltaire

Thierry Gillier se při zakládání značky Zadig & Voltaire nechal inspirovat životem rockového hrdiny Zadiga a také revolučního filozofa Voltaira. Značka tak získala nádech mladistvosti, svobodomyslnosti, ale také uměleckého a hlavně pařížského ducha. Na těchto hodnotách staví i nová dvojice vůní, jimž vdechlo podstatnou část identity i partnerství se společností Beauté Prestige International.

Protiklady, které se přitahují

Při vytváření vůní Zadig & Voltaire se Thierry Gillier nenechal svázat pravidly, ale naopak si vzal za příklad svobodnou Paříž a inspirací mu bylo umění. Díky tomu vypráví vůně i samotné flakonky příběh – příběh navždy mladého páru, který je tvořen protiklady, jež se navzájem přitahují. Jedinečnou osobnost podtrhávají už vrchní tóny – jasmín pro ni, citrusy pro něj, dokonalou harmonii pak dodává kaštan, sladká vanilka a vonná pryskyřice.

This is HER &This is HIM

Dámská varianta vůně vaše smysly ošálí smyslným hedvábím a kašmírem, které dokonale ladí s pařížskou elegancí. Arabský jasmín zdobený bílým pepřem zase přidá nezbytnou hravost, dokonalou sladkost zase obstará kombinace kaštanu a vanilky. Perfektní tečku pak přidává santalové dřevo, typická složka značky Zadig & Voltaire. Pánská verze pak evokuje mladého džentlmena s rockovým srdcem, jehož sebevědomí podtrhuje kořenitá vůně grapefruitu a černého pepře. Tento muž však nezapře ani svou něžnost, která se projevuje sladkými tóny vanilky a pryskyřice. Obě verze parfémů jsou k dostání exkluzivně v parfumeriích Douglas, dámskou variantu za doporučenou cenu 1650 Kč (30ml), 1950 Kč (50ml) a 2690 Kč (100ml), pánskou verzi za 1550 Kč (30ml), 1650 Kč (50ml) a 2250 Kč (100ml).

Foto: Zadig & Voltaire

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii kosmetika a parfémy a vůně.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu