Líčení na vlně podzimu

Líčení na vlně podzimu

14. listopad 2016, make-up, líčení, podzimní líčení, rtěnky, bio rtěnky, bio kosmetika, kosmetika, Zuii Organic, Bioorganica

Sponzorované odkazy

Listy stromů se už začaly zbarvovat do tónů žluté a vínové a příroda nám tak dává najevo, že bychom se do podzimních barev měli začít ladit i my. Kromě oblečení nezapomeňte sladit s podzimem také svůj make-up. Nejnovější kosmetické trendy nabízí mnoho možností, jak si podzimní odstíny osvojit. My radíme začít rty!

Zářivé odstíny bio rtěnek Zuii

Podlehla jste i vy touze po výrazných a trendy rtech? Pak si nenechte ujít řadu rtěnek značky Zuii Flora Lipstick. Jedná se o krémové rtěnky, které, jak název řady napovídá, jsou vyrobené z květin. Jejich dalším velkým plusem je fakt, že se prodávají v certifikované bio kvalitě. Rtěnky kromě nádherných odstínů poskytují rtům i další důležité faktory, jakými jsou ochrana, hydratace, zklidnění a navíc jsou vyživující. O to se stará především jejich složení, ve kterém nechybí jojoba, slunečnicový olej bohatý na vitamíny A a E, vápník a aloe vera s vitamíny B1, B2 a B6.

Tóny podzimu

Rtěnky Zuii Flora Lipstick jsou k dostání hned v osmnácti odstínech. Nejoblíbenějším z nich je odstín Classic Red, v závěsu za ním jsou trendové podzimní tóny Plum a Wine, které dokonale ladí s náladou tohoto ročního období. Zakoupit je můžete na webu Bioorganica.cz za 545 Kč.

ZUII Organic – seznamte se

Pokud značku dekorativní biokosmetiky Zuii Organic neznáte, určitě by vaší pozornosti neměla uniknout. Její produkty jsou vyráběné ručně v Austrálii a z 95 % jsou složené z květin a jejich výtažků certifikovaných v biokvalitě. Mezi další přísady, které v těchto přírodních výrobcích můžete najít, patří esenciální oleje, vitamíny a minerály, čímž můžete dosáhnout toho, že budete díky této kosmetice krásná, ale zároveň bude o vaši pleť pečovat a léčit ji. Vyzkoušejte kosmetiku bez chemických látek z ropy, parabenů, konzervačních látek a geneticky modifikovaných složek. Kromě rtěnek můžete vyzkoušet například voňavý make-up či tužky na obočí oceňované celou řadou vizážistů.

Foto: Bioorganica

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii líčení a make up.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu