Podzimní kolekce Möve? To je À la Maison!

Podzimní kolekce Möve? To je À la Maison!

11. listopad 2016, Á la Maison, podzimní kolekce Möve, froté ručníky, župany, koupelnové doplňky, kolekce Tapestry, kolekce Vienna Mesh, kolekce Architecture, luxus, konopí, 100% bavlna, německá kvalita, design

Sponzorované odkazy

V obchodech Á la Maison právě nyní objevíte nejnovější podzimní kolekci ručníků od německé značky Möve!

Tato společnost byla založena roku 1927, kdy se při svých začátcích specializovala na froté ručníky a to také zůstalo jejím hlavním odvětvím dodnes. Produkty z froté se značkou Möve se vyrábějí pouze a jen v Německu a mají ty nejvyšší německé standardy. Tato značka vám může zaručit kvalitu, která stojí na bohatých zkušenostech a odborných znalostech profesionálních tkalců, které s firmou spolupracují. Část produkce a zázemí společnosti nalezneme dokonce i v českém Varnsdorfu. Společnost Möve tak dává práci desítkám lidí z České republiky.

Podzimní kolekce Möve

Jaké inovativní prvky přináší nová podzimní kolekce Möve? Na to se můžeme společně podívat. Nebude zde nouze o froté ručníky, ale ani o koupelnové doplňky. Tři jedinečné kolekce nazvané Tapestry, Vienna Mesh a Architecture nabídnou nejen rozdílné barevné provedení jednak klasických kousků, ale i celkově odlišný design produktů.

Kouzlo perských koberců – kolekce Tapestry

V jedné z kolekcí pojmenovanou výstižně jako Tapestry se značka Möve inspirovala drahými vintage koberci, které jsou rovněž součástí vysoké módy. Tento interiérový doplněk je mnohokrát pokládán jako klenot domácnosti a není divu, že je pokládán i za umělecké dílo, kdy se již dnes mnohokrát setkáte s výstavami nejrůznějších tapisérií a jiných textilií. V kolekci Tapestry se značka Möve rozhodla přenést tento luxus i do světa koupelen. Vše stojí na pevných základech, kterými jsou starověké ručně pletené perské koberce. Vzory na šálových županech a froté ručnících jsou proto složeny ze stále se opakujících ornamentů.

Kolekce Vienna Mesh vzdává hold tradičním řemeslům

Podzimní kolekce Vienna Mesh se nechala inspirovat tkaním a paličkováním. Svou produkcí by rovněž chtěla vznést poctu těmto tradičním řemeslům, které patří k jedněm z nejstarších. Charakteristicky splétaný vzor přenesla značka Möve na froté ručníky a župan a věřte nebo ne, funguje to! Speciální přízový mix bavlny a konopí dává výrobkům mimořádně robustní dojem. Tyto textilie mají dlouholetou tradici, a proto se lze spolehnout na jejich vytříbenou kvalitu. Kolekce je dostupná v přírodní barvě medu nebo v kombinaci s černou.

Pro milovníky klasické italské architektury je tu kolekce Architecture

Poslední z kolekcí potěší všechny, které mají rádi střídmost, eleganci a klasické architektonické názvosloví. Kolekce Architecture je totiž inspirována skicami Andrea Palladia – pozdně renesančního architekta a teoretika. Ručníky se snaží připodobnit jeho náčrtům a jsou dostupné ve dvou barevných provedeních. V kolekci dále najdete krátký župan s šálovým límcem, malé doplňkové předměty a ladící jednobarevné osušky.

Zdroj: À la Maison

Autorem článku je Hedvika Fajkusová. Článek najdete v kategorii ostatní.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu