Znáte rychlý způsob jak vyřešit dárky (nejen) k vánocům? My ano!

Znáte rychlý způsob jak vyřešit dárky (nejen) k vánocům? My ano!

6. prosinec 2016, dárek ke 40, dárek k 50, originální dárek, firma na zážitky

Je advent, vánoční přípravy jsou v plném proudu, gruntuje se, peče, běhá po obchodech a shání se vše, co je o vánočním čase nezbytné. Také vám z toho jde hlava kolem? Ale nemusí!

Vydechněte si, uvařte si dobrou kávu, uvelebte se pohodlně a chvíli relaxujte. Vždyť vánoce jsou hlavně o pohodě. O klidu a sounáležitosti. A za dárky se nehoňte. My máme pro vás lepší řešení.

Ano, dárky nám často dělají největší starosti. A vánoce a dárky, to jaksi neodmyslitelně patří k sobě. Jenže kde stále brát inspiraci? Zkuste to jednoduše – zkuste to online! Proč? Protože v pohodlí svého domova, v klidu, bez běhání a shonu, s minimální časovou potřebou se můžete inspirovat ve velmi široké škále produktů.

Můžete surfovat po e-shopech, a koukat co je kde zajímavého, aniž byste vytáhli paty z domu. A vidět tolik zajímavých a inspirativních kousků jako nikde jinde v obchodech. To byste si museli prošlapat boty, abyste jich shlédli tolik, jako na internetu.

Jaký vybrat?

Dárky se velmi dobře kupují dětem. Tam je vždy možností a alternativ mnoho. Jak pro kluky, tak pro holčičky. Současný trh je dárky pro děti doslova přehlcen. A pak se jednoduše dá pořídit nějaký ten dáreček těm, co mají nějaké své hobby. Tam neuděláte zcela určitě chybu, přispějete li jim něčím k jejich milovanému koníčku. Zcela jistě je tím hodně potěšíte.

Klasické varianty

Horší už je to u osob, které nic moc koníčků nemají. Tam je nutno zapnout fantazii asi nejvíce. A máte na výběr z dárků ryze praktických, třeba něco do domácnosti (menšího či většího), nebo je vždy dobrou volbou kosmetika, která je zapotřebí vždy a neztratí se. Také však můžete podarovat něco osobního – třeba šperk, anebo módní kousek oblečení.

Neotřelost se cení

Chcete li se však odlišit, lze volit zcela jinou cestu. Cestu neobvyklosti. Může mít formu certifikátu k částce darované nějaké nadaci, nebo potvrzení o zakoupení a vlastnictví hvězdy či pozemku na Měsíci či Marsu. Anebo zkuste firmu na zážitky a jejich originální dárky – https://www.firmanazazitky.cz/…nalni-darky/.

Nejen o vánocích

Tam můžete zabrousit jistě nejen o vánocích, jelikož čas dárků je de facto po celý rok. Stále okolo vás má někdo z blízkých, přátel či kolegů svátek, slaví nějaké významné výročí či má narozeniny. A nejjednodušší cesta (a velmi neobvyklá) je, koupit mu zážitek.

Čtyřicet +

A nemylte se, není to dárek jen pro mladší ročníky! Divili byste se, jak pestrá nabídka je třeba pro čtyřicátníky. Vždyť takový akční a zážitkový dárek ke 40 tinám je k nezaplacení. Může jím být skydiving, noc v korunách stromů, degustace japonských lahůdek, motokros či let v oblacích.

Půl století tady

A ani ti, co jsou na světě již půl století nepřijdou zkrátka! I zde je pestrá škála množností, které jistojistě nezklamou a tento originální dárek k 50 tinám si každý oslavenec určitě bude pamatovat stále. Mnozí si splní v něm i svůj dávný (třeba dětský) sen. Taková hra na bicí, či pilotování Boeningu nebo Airbusu se jen tak nezapomíná.

A co vy? Jak řešíte dárky?

Zdroj foto: Firmanazazitky.cz

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii cestování a gastronomie, ostatní a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu