Neodolatelné trendy na večírek

Neodolatelné trendy na večírek

24. prosince 2016, H&M, šaty, blůzy, sukně, kalhoty, třpyt, lesk, wow efekt

Sponzorované odkazy

Vánoční a Silvestrovský čas je nejen časem rodinných setkání, užívání si domova a vánoční pohody. Je to rovněž čas večírků a párty. Víte, co letos frčí? Ne? Nezoufejte, my vás v tom nenecháme!

Buďte za královnu večera, kdykoli a kdekoli, a inspirujte se s námi a značkou H&M. Ta sází letos na třpyt, lesk a noblesu. Když k tomu přidáte satén, lesklý samet a krajku, máte vyhráno. H&M vám nabízí tipy na to, jak zazářit, a to doslova.

Zazařte – jak v lesklých a neotřelých materiálech, tak i doplňcích. Jejich noblesní a lesklé outfity jistě upoutají. A vaše přítomnost a oděv způsobí nejen u pánské části účastníků večírku krásný wow efekt.

Wow efekt je také název tipů a kolekce kousků na párty a večírky, kterou vás značka H&M k sobě láká. Jsou k mání sexy lesklé krátké topy na špagetová ramínka, elegantní krajkové blůzy s volány, nebo šik, lesklé, hladké i rafinovaně střižené šaty, či pohodlné a přitom velmi trendy overaly.

Všechny kousky a mnoho dalších najdete na H&M v sekci WOW Effekt.

Co si vyberete?

Zdroj foto: H&M

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky, líčení a make up, ostatní a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu