Kulichy kam se podíváš!

Kulichy kam se podíváš!

13. ledna 2017, čepice, kulich, zimní čepice,

Sponzorované odkazy

Doba je chladná, je zima. Skoro by se dalo říci, že je doba ledová. Tak někdy počasí za okny vypadá. Zakukli se, zkus to s kulichem!

Kulich alias čepice, je dnes docela nezbytnost. A není to jen obyčejná zimní čepice, kterou si užijete jen v mrazivém počasí. Může být prima doplňkem i v jiných obdobích roku. Nejen, že vás ochrání, ale je skvělým doplňkem mnohého outfitu. Ale aktuálně vás může právě kulich ochránit před třeskutou zimou, která vládne venku. Věděli jste, že až 70% tepla ztrácíme přes hlavu a vlasy? Je to totiž nejvíce odkrytá část těla (po obličeji a rukách) a je oproti nim citlivější na ztrátu a kumulaci tepla. To už je dostatečný důvod narazit si nějakého stylového kulicha na hlavu, ne?

My Dear clothing Fisherman Beanie

Kulich ve vínové barvě My Dear Clothing, je čepicí od české značky My Dear Clothing z nové kolekce 12/16. Je tedy je na trhu chvíli a určitě zaujme svým provedením a také tím, že je to hodně limitovaná edice – má jen devět kousků. Zimní kulich ze 100% akrylu, má stylové provedení a nebvyklou barvu. A vínová je fakt cool. Přijde vás na 690,– Kč.

Stussy Stripes Beanie

Je černo růžový stylový kousek s pruhy, kvalitní dvoubarevný zimní kulich od značky Stussy s decentním černobílým logem na přední části. Stussy Stripes Beanie je vyroben ze 100% akrylu a přijde na 1 050 Kč.

New Era MLB Patch Bob LA

Šedo modrý zimní dlouhý kulich od značky New Era má modrý lem a bambuli. Vepředu je označen bílým velkým logem Los Angels Dodgers na přední části. Hřejivý kousek ze 100% akrylu vás přijde na 700 Kč.

Reell Beanie

Je olivový vysoký zimní kulich ze 100% akrylu, s ohrnutým lemem od značky Reell. Rell Beanie má decentní černobílé logo na přední části a stojí celých 490 Kč.

Všechny tyhle hřejivé kousky a mnoho dalších stejně parádních (nebo i lepších) najdete na Queens.cz.

Zdroj foto: Queens

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky, ostatní, ostatní, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu