Tečka outfitu? Módní kabelky!

Tečka outfitu? Módní kabelky!

20. únor 2017, Vuch, Sense Collection, Buddy, Art, luxusní kabelky, módní kabelky

Každé oblečení vyžaduje sladění jak v barvě, tak ve stylu i příležitosti pro níž se oblékáte. Dohromady tvoří outfit. A jeho tečkou jsou módní doplňky – šperky, šátek, či šála, boty, rukavice.

Mezi nezbytné (a praktické) doplňky bezesporu také kabelka. A tak jí věnujte mimořádnou pozornost. Tenhle kousek si to určitě zaslouží, protože nejenže je doplňkem, ale uchováváte v něm všechny nezbytné maličkosti, jež potřebujete mít u sebe když vyrazíte do terénu.

Kabelka Honesta, Sense Collection

Těmi jsou mimo klíčů od vašeho příbytku, peněženky a dokladů i další potřeby, což je odvislé od toho kam míříte. Je li to do práce či na obchodní schůzku, tak přidáte i psací potřeby, diář a třeba potřebné podklady. Pokud vyrážíte na nákupy, tak do kabelky patří i nějaká lehká, skladná a ideálně látková nákupní taška. Ovšem máte li sraz s kamarádkami či rande, určitě nesmí chybět malá etue s pomádou na rty, zrcátkem, rtěnkou, tužkou na oči, řasenkou a transparentním pudrem.

Kabelka Naomi, Buddy Collection

Podle příležitosti kvůli níž vyrážíte z domu také volíte velikost kabelky. Některé jsou dnes natolik sofistikované, že jsou kvalitní, v trendy barvách, dostatečně prostorné, se členěným vnitřkem a vypadají velmi krásně. O tom svědčí i luxusní řada kabelek designové značky Vuch. Řada sestává ze tří kolekcí: Sense, Buddy a Art Collection.

Kabelka Proudi, Sense Collection

Jejich krásné, nadčasové a přitom trendy barevné kousky mají své kouzlo. Mimo zpracování, designu a barevnosti třeba v tom, že vám nevymetou celou peněženku (k mání jsou nyní v cenách od 640 do 1390 Kč), a navíc každá z kabelek se hodí vždy pro vícero příležitostí. Mohou se tak lehce stát vaším praktickým (a návykovým) parťákem.

Zdroj foto: Vuch

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii luxusní kabelky a módní kabelky.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu