Jak se stylově obléknout přes svátky?/ Móda v duchu Vánoc

Jak se stylově obléknout přes svátky?/ Móda v duchu Vánoc

24. prosinec 2010, Vánoce, dámské oblečení, oblečení vánoce, vánoční oblečení, šaty na party, šaty na silvestr, šaty na silvestrovskou party

Sponzorované odkazy

Určitě se mnou budete souhlasit v tom, že k Vánocům se prostě hodí červená, zelená a zlatá. Bílá jako barva sněhu je také oblíbená. S těmito vyjmenovanými můžete kouzlit a vyšperkovávat svůj look. Není to zase tak těžké.

Zkuste celý outfit sladit do jedné barvy – třeba do červené. Ta se hodí podle různých odstínů ke všem typům pleti. Ke krátkým červeným šatům si nazujte jednoduché červené střevíčky na podpatku a vše doplňte černým psaníčkem a náhrdelníkem. Stejně to můžete udělat i s celou škálou barev, snažte se tam zakomponovat ty hlavní. Zelená krásně vynikne ve společnosti stříbrné a černé, zlatá v kombinaci s černou. S univerzální bílou můžete naložit podle vlastního vkusu. Experimentovat můžete také s černou a bílou kožešinou. Mezi materiály můžete zkusit dále třeba samet nebo taft. Fantazii můžete popustit s výběrem střihů šatů, buď asymetrické, nadýchané, nabrané ve stylu 50. let a další.

Jak se stylově obléknout přes svátky?/ Móda v duchu Vánoc (http://www.luxurymag.cz)

Všeobecně jsou trendy pro šaty na Vánoce tyto:

  • krémové, béžové, s krajkou
  • princeznovský styl
  • černá krajka a ponuré barvy
  • šaty ve stylu disco- flitry, kombinace pestrých barev

Chcete-li se vydat úplně jinou cestou, můžete si vybrat třeba flitrové nebo černé tubovité šaty s neutrálními doplňky.

Malé černé jsou skutečně univerzálním kouskem, výborně se k nim hodí doplňky. Dávejte si ale pozor, abyste to s nimi nepřehnali, skvěle budou vypadat třeba jen kombinace objemných náhrdelníků ve zlaté nebo stříbrné.

Jak se stylově obléknout přes svátky?/ Móda v duchu Vánoc (http://www.luxurymag.cz)

Pokud se chcete s Vánoci opravdu sladit, vezměte si na sebe ostře zelený kabát a velkou hřejivou červenou šálu a chlupaté palčáky téže barvy. Jde o veselou kombinaci, která vám i vašim přátelům zajistí úsměv na rtech po celý den.

Jak se stylově obléknout přes svátky?/ Móda v duchu Vánoc (http://www.luxurymag.cz)

Je ale snadné spadnout za hranici kýče, buďte proto ostražitá.

Ujistěte se, že na sobě máte dostatečně pohodlné oblečení. Není nic nepříjemnějšího než to, když v topu nemůžete dýchat, protože zatahujete břicho, aby nebylo vidět. K Vánocům patří i ono uždibování cukroví, proto byste měla volit spíše něco volnějšího. Nebo že si v kalhotách nemůžete ani sednout, protože jsou zoufale těsné, a pomalu ani pohybovat. Nenechte si tedy ničím kazit nejkrásnější svátky celého roku a stravte je tak, jak si sama nejvíc přejete.

Jak se stylově obléknout přes svátky?/ Móda v duchu Vánoc (http://www.luxurymag.cz)Jak se stylově obléknout přes svátky?/ Móda v duchu Vánoc (http://www.luxurymag.cz)Jak se stylově obléknout přes svátky?/ Móda v duchu Vánoc (http://www.luxurymag.cz)

Veselé Vánoce přeje všem svým čtenářům oblíbený magazín LuxuryMag.

zdroj: polyvore.com, Hemera/Thinkstock

Autorem článku je Katka J.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu