Jaké trendy frčí letos na jaře?

Jaké trendy frčí letos na jaře?

14. březen 2017, kabelky, lodičky, guess jeans

Ťuky, ťuk, jaro je tady! A s ním i větší pestrost, volnost i barevnost ve vašem šatníku, než tomu bylo v zimě. Ta pomalu a nerada odchází a nám se skýtá možnost uvolnit se a oblékat se volněji a méně.

A jaké trendy frčí letos na jaře? Geometrické, zelené a originální. Když zakomponujete tyto tři prvky do svých outfitů, neprohloupíte. Udávají tón letošní jarno-letní módě, ať už máte rádi a upřednostňujete jakýkoliv styl.

Geometrie na vzestupu

Mezi vzory letos dominují geometrické. Ideálně přímky, čáry a linky, vlnovky, ale i kola a kruhy. Pruhy – vertikální, horizontální i asymetrické. Kostky malé i velké. Rybí vzor v jakémkoli pojetí i barevnosti. Linky a čáry jemné, silné i neotřele pojaté. Vlnovky jakékoli. Kola a kruhy střední a expresivně pojatá. Budou skvěle vypadat na triku, šatech či kabelce. Rafinovaněji pak geometrické struktury vyznívají i ve střihu, kde působí jako zajímavý akcent outfitu.

Svěže se zelenou

Svěží zelená alias Greneery je letošní královnou barev dle institutu Pantone. A tak se ji nebojte používat ve svých outfitech. Osvěží je, dodá jim jarní nádech a veselost. A to je v počátku jara nezbytné. A nezapoměňte při tom i na boty! Takové lodičky v trendy zeleném svěžím odstínu nezůstanou zcela jistě nepovšimnuty!

Neotřele a originálně

A do třetice originalita. Ta se snoubí nejen s tím, jaký styl i barevnost vy sami upřednostňujete, ale také s vtipem a neotřelostí. Parádními kousky, které nepostrádají vtip i trošku bláznivého módního puncu, se pyšní dnes mnohé značky, mezi nimiž vyniká Guess Jeans, jako guru denimového světa. Jejich kousky nepostrádají duši a mají svůj styl.

Mít svůj vlastní styl

Vždy je dobré mít svůj vlastní styl, jak jednotlivé kousky sladit do vhodného outfitu tak, abyste se v něm cítili dobře a svobodně. Je prima mít na zřeteli módní trendy, i novinky, a to co právě frčí, a přitom být sví a osobití v projevu i oblékání. To je motto doby, které frčí ze všeho nejvíce. A to dává soudobému odívání vysokou míru svobody.

Zdroj foto: Pixabay.com; Answear.cz

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu