Jak na líčení do fitka i do práce?

Jak na líčení do fitka i do práce?

5. duben 2017, Dermacol, minimalistické líčení, sport, fitko, volný čas, sportovní líčení, líčení do práce, dlouhotrvající rtěnka, voděodolný make-up, kouřový efekt, řasenka

Sponzorované odkazy

Dnešní doba nám nedává moc na výběr a nutí nás žít uspěchaný život. Pokud patříte k většině populace, která neustále často nestíhá a bez svého diáře by neudělala ani ránu, tak jste na správné adrese. V jednom dni totiž musíte stihnout hned několik aktivit, při kterých my ženy navíc chceme vypadat dobře. Tomáš Vida, vizážista značky Dermacol, proto pro všechny podnikavé ženy připravil jednoduché make-up inspirace, díky kterým se bleskově nalíčíte na sport i na běžný den. Jednoduché minimalistické líčení totiž patří k oblíbeným kosmetickým trendům. Pleť díky němu působí přirozeně, svěže a zároveň upraveně.

Přitažlivá i při cvičení

Tip na jednoduché líčení ocení zejména ženy, které do svého denního harmonogramu zařazují fitko či jinou sportovní aktivitu. I při těchto činnostech se totiž chceme cítit sebevědomě a žensky, a k tomu nám často dopomáhá perfektní make-up. A právě ten je jednou ze součástí sportovního líčení, kterou nelze vynechat. Chce to vybírat kvalitní, dlouhotrvající a voděodolný make-up, který se nezmění ani poté, co po něm steče pár kapiček potu a tím je například Dermacol 24H Control Make-up.

Krásu svých očí podtrhněte voděodolnou řasenkou od Dermacol Mega Lashes Waterproof Mascara, která dokonale zvýrazní váš pohled. Na závěr zvolte rtěnku v tělové nebo světle růžové barvě. Stejně jako u předchozích produktů sáhněte rtěnce s dlouhotrvajícím efektem, díky kterému vám upravený vzhled vydrží i po cvičení. Značka Dermacol doporučuje rtěnku 16H Lip Colour odstín číslo 5.

Elegance pro volný čas

Základním krokem, který byste neměla při líčení nikdy vynechat, je důkladné odlíčení a vyčištění pleti. To zajistí například micelární voda s kyselinou hyaluronovou. Po ní sjednoťte pleť pomocí hydratačního BB krému, který pleť nezatíží. Pro tento případ má Dermacol ve svém sortimentu BB Magic Cream 8in1.

Jemné líčení na běžný den vykouzlíte použitím hnědého očního stínu. Můžete jím zvýraznit celé pohyblivé víčko anebo ho naneste jen do vnějšího koutka oka, čímž vytvoříte jemný kouřový efekt. Na dokončení očního make-upu postačí už jen několik tahů řasenky. U rtěnky se nebudete muset bát výraznějších barev. Zvolte takovou, ve které se hlavně cítíte dobře a sebevědomě. Dlouhotrvající efekt vám zaručí, že rtěnku nevyděsí ani oběd, šálek kávy nebo polibek.

Zdroj: Dermacol

Autorem článku je Hedvika Fajkusová. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu