Fenty by Rihanna kolekce na podzim a zimu 2017

Fenty by Rihanna kolekce na podzim a zimu 2017

27. duben 2017, Fenty by Rihanna, kolekce na podzim a zimu 2017, Puma, AW2017

Sponzorované odkazy

Kolekce Puma Fenty by Rihanna AW 2017 byla představena v Paříži. Je inspirována tzv. školní módou na FENTY University a je plná rebelství a troufalosti.

Stylově v prostředí francouzské Národní knihovny oživila Rihanna spolu se značkou Puma nejrůznější typické skupinky, které se toulají chodbami na amerických školách – nerdy, jocks, skejťáky, preppy girls, goth kids a bad gals. Kolekce neuhýbá od dnes již tradičních linií Fenty, tedy oversize modelů, neobvyklých kombinací materiálů a barev či sexy oblečení potírajícího rozdíl mezi dámskou a pánskou módou.

K tomu se přidal styl ze školních tělocvičen, takže je v nové řadě množství trenérských sak, fotbalových dresů, sukní podle školních uniforem, sportovních setů či baseballových triček. A co by to bylo za univerzitní módu, kdyby v ní chyběly velké znaky a symboly kolejí a škol.

„Když jsem chodila do školy, tak jsem vždycky snila o tom, abych se mohla oblékat tak, jak chci já,“ říká Rihanna, „ale na Barbadosu jsou povinné uniformy, takže to teď byla opravdu zábava, popustit uzdu fantazii a vytvořit tenhle back to school look. Navíc je mi velkou ctí, že mohu svoji kolekci světu předvést v tak důležité budově.“

Rihanna znovu změnila interpretaci tradičních sportovních linií tím, že vdechla nový život do školních uniforem, běžeckých kompletů a oblečení ze sportovních materiálů, k nimž dodala třeba umělé kožešiny. Třešničkou na dortu jsou drobné detaily, např. Rihannino oblíbené číslo 13, rok jejího narození 1988, piercingový zip nebo obrandované knoflíky.

Zdroj foto: Puma

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, módní značky a návrháři, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu