Chraňte si své oči!

Chraňte si své oči!

15. duben 2017, sluneční brýle, oči, ochrana, sluneční záření

Sponzorované odkazy

Již v těchto dnech, které jsou někdy extrémně teplé na jarní období, užijete sluneční brýle. Ony jsou de facto zapotřebí po celý rok, třeba v zimě na horách. Ale v současnosti jsou nezbytným doplňkem.

Ano, svůj look doplníte trefně vybranými slunečními brýlemi, které si pohodlně umístíte na kšiltovku i do vlasů a máte je tak stále a hned po ruce. Takové kvalitní a cool sluneční brýle jsou důležitým doplňkem kamkoli jdete.

Sluneční brýle krásně orámují obličej, přičemž chrání před nadměrným slunečním zářením. A jsou li značkové, tak ještě lépe. O pár tipů na trendovní kousky se s vámi podělíme.

Nike Flip navy

Nike Flip navy

Nike Flip navy

Tmavě modré sluneční brýle od značky Nike, mají apartní zalomení postranic, na nich modré logo, a netradiční modrá skla. Součástí Nike Flip Navy je šedivá textilní schránka. Budou vaše za 2 690 Kč.

adidas Sunglasses

adidas Sunglasses

adidas Sunglasses

Sluneční brýle adidas Sunglasses v růžovočerném provedení s hnědými skly a postranními logy, budou apartním doplňkem outfiru hlavně pro dámy. Jsou trendovním kouskem ke kvalitní ochraně na oči. K brýlím patří modrý textilní pytlík k jejich uschování. A cena? 2 690 Kč.

Vans Breakwater Sunglasses

Vans Breakwater Sunglasses

Vans Breakwater Sunglasses

Sluneční brýle Vans Breakwater Sunglasses v černém provedení s černými skly a decentními bílými postranními logy jsou exkluzívním kouskem za prima cenu 390 Kč.

MD Sunglasses Flower

MD Sunglasses Flower

MD Sunglasses Flower

Klasické sluneční brýle od značky MD Sunglasses Flower v stylovém kulatém provedení s černými obroučkami a šedivými skly skvěle doplní třeba džínový look, či retro outfit. Vyjdou vás na 790 Kč.

Glassy Leonard

Glassy Leonard

Glassy Leonard

Barevné sluneční brýle Glassy Leonard s veselým a barevným motivem, v apartním černo – zeleno – červeném provedení s s černými skly, skvěle padnou k jarnímu a obzvláště letnímu looku. Můžete je mít za 400 Kč.

Vybrali jste si?

Zdroj foto: Queens.cz

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii ostatní, ostatní, sluneční brýle a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu