Znáte výjimečný den? Den matek!

Znáte výjimečný den? Den matek!

9. května 2017, TOUS, šperky, Den matek, svátek matek, medailonky, stříbro, zlato, perly, perleť, rubíny, růžové stříbro, výjimečný den, dárky, dárek pro maminku, jedinečná kolekce, sportovní taška, taška přes rameno, náhrdelník, náramek, přívěsek

Sponzorované odkazy

Výjimečným dnem pro ty, bez kterých by nikdo na světě nebyl, je svátek matek. V tento den, který je oficiálně stanoven na druhou květnovou neděli, se projevuje pokora maminkám na celém světě. U nás je tento svátek ustanoven na 8. května. V České republice ho ctíme již od roku 1923 a to především díky propagátorce Alici Masarykové, dceři Tomáše Garrigua Masaryka. V tento výjimečný den obdarováváme své maminky květinami nebo jinými drobnými dárky. Velice pěkným vyjádřením lásky může být pestrý výběr z kolekce medailonků, kterou si speciálně pro tento svátek připravila společnost TOUS.

Šperk jako dárek pokaždé snad každou ženu. Při výběru z kolekce delikátních medailonků tedy nemůžete šlápnout vedle. V tento jedinečný den si totiž získají srdce každé matky. Medailonky totiž mají osobitý význam. Neboť šperky umí sdělit příběh skrze vzpomínky, výjimečné momenty a dokonce i pocity.

V kolekci vytvořené speciálně pro Den matek hrají prim medailonky v podobě přívěsků. Na výběr jsou medailonky z osmnácti karátového žlutého zlata s perletí a perlami nebo medailonky z mincovního růžového pozlaceného stříbra s rubíny a perletí. Tyto jedinečné přívěsky mohou zdobit náhrdelníky, které jsou rovněž součástí kolekce. Medailonky zdobí jednak roztomilý medvídek, který je vizuálním symbolem společnosti TOUS, ale také vyražené nápisy. Slova jako mama, love nebo happy mluví za vše.

Vedle medailonků jsou součástí kolekce také dva stříbrné náramky s nápisem ,,mama“ a decentními přívěšky ve tvaru srdíčka a medvídka. Jeden náramek je v čistě stříbrné barvě a druhý je z růžového pozlaceného stříbra s rubíny. Velice decentní provedení náramku potěší každou milující maminku.

Nejsou to však jen šperky, které můžete v kolekci pro Den matek najít. Své mamince můžete udělat radost například i taškou přes rameno, která je vyrobená z textilu a voděodolného vinylu v přirozených barvách. V tašce je pak zahrnut medailonek v podobě přívěsku. Nebo si lze vybrat sportovní tašku vyrobenou ze stejného materiálu, kterou zdobí také velký medailonek TOUS.

Zdroj: TOUS

Autorem článku je Hedvika Fajkusová. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky a tašky a batohy.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu