Retro styl ve Stefanel

Retro styl ve Stefanel

24. června 2017,

Sponzorované odkazy

Retro styl se vrací a navrátil se i do dámské módy. Kolo módní vlny se otáčí a bohémské retro přichází. Pojďme se vrátit o pár desítek let nazpět a zavzpomínat na 70 léta květinových dětí a na bezstarostnou hippies atmosféru.

Rozevláté, pohodlné, vzdušné a šmrncovní retro dámské oblečení, taková je jarní a letní retro kolekce 2017 od italské značky Stefanel.

Jednoduchý a moderní styl

Italská značka Stefanel vsadila ve své kolekci jaro/léto 2017 hlavně na jednoduchost střihu a moderní pohodlný styl. Dominují dlouhé rozevláté sukně a dámské šaty z příjemných vzdušných materiálů. Budete se v nich cítit nepřehlédnutelně a sexy.

Bohémské vybočení z davu

Dovolte si bohémské vybočení z davu „šedých dam“! Buďte stylové a staňte se ikonou v retro duchu minulých let. Oživte krásu retro oblíbených „zvonáčů“. Inspirujte se italskou stylovou módou od Stefanel. Zvonové džíny, letní splývavé a velice žensky působící volné kalhoty, to jsou hlavní bohémské horké novinky kolekce pro jaro/léto 2017 stylové módy od Stefanel.

Maximálně v pohodě

V dámské módě od Stefanel se budete cítit maximálně pohodově a uvolněně. Slunečními paprsky prosvícené něžné halenky v sytých i pastelových tónech, topy, trička, volné a super svěží lehounké dámské splývavé overaly. To vše jsou neokoukané retro kousky v moderním pojetí, které na vás čekají v nové kolekci od italské značky Stefanel pro jaro/léto 2017.

Ve stylu hippies

Bezstarostnost a spontánnost v retro hippies stylu v novém kabátku. Hippies styl se jako červená nit citlivě linne celou kolekcí. Ukrývá v sobě jemnou romantiku a jednotlivé kousky dámského oblečení, můžete je tak skvěle a vkusně kombinovat.

Retro styl se vrací, je stále oblíbený, žádaný a hlavně rozmanitý, tak jako všechny kousky dámského oblečení od italské značky Stefanel.

Zdroj foto: Stefanel

Autorem článku je Petra Fenclová. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky, jaro, módní značky a návrháři, ostatní, ostatní a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu