Znáte Netfit? To je šněrování od Pumy!

Znáte Netfit? To je šněrování od Pumy!

8. červen 2017, Ignite Netfit, Puma, evoKNIT, TPU Heel, PU pěna, EverTrack, pět šněrovacích systémů

Sponzorované odkazy

Značka Puma přichází s inovativní změnou. Představuje světu Netfit – přizpůsobitelný systém šněrování. Netfit nabízí nekonečné možnosti výkonu a stylu v jedné botě. A touto neotřelou novinkou se pyšní nejnovější tréninková obuv Ignite Netfit.

Inovativní technologie Netfit zlepšuje podporu chodidla a to díky kombinaci špičkové konstrukce boty s přilnavými materiály. Kdo obouvá Ignite Netfit, pocítí úplnou kontrolu a variabilitu při zavazování. Bez ohledu na styl, potřeby nebo tvar si každý může přizpůsobit svou obuv tak, jak považuje za nejlepší a nejvhodnější. Netfit v botách nabízí neomezené možnosti a kreativitu.

Puma Ignite Netfit

Puma Ignite Netfit

Ignite Netfit mají pletené zpracování Puma evoKNIT pro větší pohodlí a prima svěží vzhled. Pata je vyztužena technologií Puma TPU Heel, čímž zajišťuje vysokou stabilitu. Boty mají ještě patentovanou PU pěnou Puma s novým designem a skvělou návratností energie. Maximálnímu pohodlí dotváří navíc tvarovatelná stélka Eva. Podrážka má perfektní platformu a gumová podešev EverTrack dodává odolnost a napětí od špičky boty až po patu, když ohebné drážky umožňují plnou flexibilitu.

Ignite Netfit si můžete zcela přizpůsobit svůj styl. Inovační týmy společnosti Puma vyvinuly pět různých možností šněrování, ale způsoby zavazování jsou nekonečné.

Pět šněrovacích systémů zahrnuje

  • standardní šněrování pro běžce, kteří potřebují minimální podporu
  • stabilní šněrování pro ty, jež potřebují střední podporu
  • široké šněrování pro běžce se širšími chodidly
  • úzké šněrování pro běžce s úzkými chodidly
  • šněrování pro ty, kteří upřednostňují těsnější semknutí okolo paty
trénuje v nich i Usain Bolt

trénuje v nich i Usain Bolt

Nejrychlejší muž světa Usain Bolt, který trénuje v Ignite Netfit na mistrovství světa v Londýně 2017 řekl: „Trénuji hodně a pokaždé je to jiné. Někdy se zaměřuji na sílu a poté třeba na rychlost a hbitost, proto je důležité, abych měl obuv, která je dostatečně flexibilní. Nejlepší vychytávkou na technologii Netfit je její přizpůsobitelnost. Boty můžu šněrovat, jakýmkoliv způsobem chci. Docílím tím nejen nejlepšího pocitu při běhu, ale také si můžu pohrát s kreativitou. Navíc vypadají skvěle, a to je vždy to nejdůležitější, že?“

Adam Petrick – Global Marketing Director, k technologii Netfit podotýká: "Naším cílem ve společnosti Puma je neustále posouvat design sportovních produktů kupředu jedinečným a inovativním způsobem. Netfit to určitě zvládá – jedná se o inovaci ve výkonu, která umožňuje sportovcům všech úrovní a v celé řadě sportů vytvářet vlastní styl. Ještě zajímavějšími jsou boty z hlediska kreativity, kdy každý může použít šněrování různých barev, šířky, délky a stylů. S technologií Netfit přinášíme módu a styl do světa sportu takovým způsobem, jakým to umí jen Puma.“

Puma Ignite Netfit jsou k mání po celém světě od 1. června 2017 v pánském i dámském provedení na stránkách Puma.com a ve sportovních obchodech.

šněrovací systém bot Ignite Netfit se Usainu Boltovi hodně líbí

šněrovací systém bot Ignite Netfit se Usainu Boltovi hodně líbí

Zdroj foto: Puma

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv, módní značky a návrháři, tenisky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu