Kolekce Cortézek ke 45.výročí Nike Cortez

Kolekce Cortézek ke 45.výročí Nike Cortez

20. červen 2017, Nike Cortez, 45.výročí modelu, Queens

Sponzorované odkazy

K oslavě 45. výročí nyní tak vyšla nová kolekce modelů Cortez značky Nike. Tváří kolekce je modelka Bella Hadid. A tyhle sporty botky jsou již k mání! Víme kde!

Tenisky Nike Cortéž brázdí ulice, pěšiny a běžecké tratě již nějakou dobu – od roku 1972. jsou tedy kultovkami a mají zde své místo. Letos slaví tyhle sportovní boty 45.výročí. Nike k nim vydal kolekci, jejích ambassadorkou a tváří se stala modelka Bella Hadid.

Nike Classic Cortez Leather SE (GS) jsou dámské nízké tenisky bílém provedení s červenými a modrými částmi. Vyjdou vás na 1 890 Kč.

Model dostal vylepšený design a lze jej zakoupit již od 1.6. 2017. Nike Cortez jsou k mání v provedení Nike Cortez Basic Nylon (verze Compton a Long Beach), Nike Cortez Satin (verze Purple a Tan) a Nike Cortez Basic Jewel QS.

Nike Classic Cortez Nylon

Nike Classic Cortez Nylon

Nike Classic Cortez Nylon trooper jsou nízké pánské tenisky mají olivové provedení a bílou podrážku. Jejich cena činí 2 190 Kč.

Za vznikem Cortézek stojí Bill Bowerman, který byl jedním ze zakladatelů značky Nike. Chtěl vytvořit sportovní obuv, která by seděla běžcům a byla přitom šik i na pohled. A povedlo se, jeho Cortézky slavily od počátku úspěch.

Nike WMNS Classic Cortez SE

Nike WMNS Classic Cortez SE

Nike WMNS Classic Cortez SE jsou dámské tenisky v šedém provedení s hnědou podrážkou. Jejich cena činí 2 390 Kč.

Dnes jsou Nike Cortéz k mání nejen jako běžecké boty ale mají široké uplatnění všude tam, kde lidé preferují pohodlí funkčnost a kvalitní sportovní boty na nohách. Cortézky se tak postupně rozšířily z běžeckých drah mezi širokou veřejnost.

Nike Classic Cortez Leather SE

Nike Classic Cortez Leather SE

Nike Classic Cortez Leather SE patří k pánským teniskám v černém provedení s bílými a hnědými detaily. Stojí 2 390 Kč.

Všechny modely Nike Cortez a ještě mnohem více můžete koupit na Queens.cz.

Zdroj foto: Queens

Úvodní obrázek: NIke a modelka Bella Hadid

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv, ostatní a tenisky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu