Louis Vuitton Tambour Moon

Louis Vuitton Tambour Moon

16. července 2017, Louis Vuitton, Tambour Moon, sestavte si, vlastní hodinky

Sponzorované odkazy

Kolekce Tambour vznikla v roce 2002. A byla pro značku Louis Vuitton hodinářskou premiérou. Od té doby uběhlo hodně vody a na trh byly uvedeny nejrůznější verze pro muže i ženy. A všechny mají charakteristické prvky řady Tambour.

Dnes jsou hodinky Tambour doslova ikonou a patnáct let po svém vzniku je nyní na světě nová verze, která nezapře krev své rodiny: Tambour Moon.

Tambour Moon GMT BlackTambour Moon GMT Black

Obrácená křivka

Tento nový prvek hodinek Tambour je věrný estetickému stylu, na němž stojí úspěch původní řady Tambour: úchvatně zaoblené pouzdro, které evokuje tvar bubnu. Kruh neruší ani nožky, které zachovávají perfektní tvar. Nechybí dvanáct písmen Louis Vuitton vyrytých po obvodu a ani originální tvar pouzdra, které se směrem dolů rozšiřuje, takže velmi pohodlně sedí na zápěstí.

Tambour Moon Chronograph BlackTambour Moon Chronograph Black

Návrháři značky si pohráli s celkovým tvarem a hodinky Tambour Moon tak dostaly do vínku unikátní prohnutý profil, který připomíná srpek měsíce. Konkávní linie vytváří důmyslnou hru světla a stínu po celé ploše pouzdra hodinek.

Pro dámy

Hodinky Tambour Moon představují svoji ženskou stránku modelem Moon Star, který se nabízí v provedení z leštěné oceli v několika variantách průměru a funkcí. Model s pouzdrem o průměru 28 mm je osazen číselníkem s dvěma ústředními ručkami – hodinovkou a minutovkou, a malou vteřinovou ručkou na pozici šesti hodin. Prvek ve tvaru kvítku Monogram Flower z metalického růžového zlata oběhne jednou dokola za šedesát vteřin.

Tambour Moon Star Chronograph White MOP and diaTambour Moon Star Chronograph White MOP and dia

Monogram Flower není pouhou dekorací, ale ústředním prvkem těchto hodinek – pečeť ženskosti v nabídce hodinek Louis Vuitton. Modely s pouzdrem o průměru 35 mm a 39,5 mm mají chronograf. Všechny tři modely jsou osazeny quartzovým strojkem a nabízí se s černým nebo stříbrným číselníkem a také v luxusní verzi s nožkami, do nichž jsou zasazeny diamanty a číselníkem z perleti s diamantovými indexy hodin.

Pro pány

Model Tambour Moon GMT je zhmotněním jednoho z nejoblíbenějších témat značky Louis Vuitton: cestování. Proto je komplikace GMT ústředním prvkem těchto hodinek. Nový elegantní nástroj pro moderní cestovatele se skrývá v poudře o průměru 42,5 mm, které se nabízí v provedení z matné oceli nebo kombinace matné oceli a růžového zlata. Hodinky pohání kalibr se samonátahem. Na výběr je matný pískovaný černý nebo stříbrný číselník s paprskovitou matnou škálou komplikace GMT.

Tambour Mooon Star Seconde WhiteTambour Mooon Star Seconde White

„Rýžový“ vzor uprostřed evokuje materiál Damier Graphite. Chronograf Tambour Moon je komplikace, kterou využijete každý den. Propůjčuje hodinkám sportovní výraz, ale nikterak neubírá na eleganci. Super výkonný nový instrument v poudře o průměru 44 mm z matné oceli skrývá také kalibr se samonátahem. Hodinky se nabízejí ve variantě s černým pískovaným matným číselníkem s rýžovým vzorem uprostřed. Pouze ikonické hodinky jsou moderní i patnáct let po svém uvedení na trh. A ani čas jim neubral na osobnosti a atraktivitě.

Tambour Moon Star Chrongraphe BlackTambour Moon Star Chrongraphe Black

Sestavte si vlastní hodinky!

Louis Vuitton také představuje nový originální koncept: vyměnitelné pásky. Tento exkluzivní a přitom jednoduchý systém umožňuje majitelům hodinek snadno a rychle vyměnit pásek na hodinkách v podstatě kdykoliv, bez potřeby jakýchkoliv nástrojů. Jednoduchý, lehký a odolný patentovaný systém byl vyvinut ve vývojovém oddělení značky Louis Vuitton. Jedná se o patentovaný systém z kompozitního materiálu s vysokým obsahem karbonu, který se svými vlastnostmi blíží titanu.

Bracelets Interchangeables Tambour Moon ChronographBracelets Interchangeables Tambour Moon Chronograph

Vůbec poprvé u značky Louis Vuitton je tento systém kompatibilní se všemi modely hodinek Tambour – od klasických a původních po ty nejnovější, včetně řady Tambour Slim a nové Tambour Moon. S novou nabídkou pásků z kůže a dalších materiálů, které jsou pro značku Louis Vuitton charakteristické, včetně kaučukových, si lze vybrat typ pouzdra a potom svůj první pásek. Je to jako hra – můžete si tak sestavit vlastní hodinky. Ale ani ti, kteří již hodinky Tambour vlastní, nepřijdou zkrátka – mohou si pořídit tolik nových pásků, kolik chtějí, bez ohledu na průměr pláště či model hodinek.

Bracelets Interchangeables Tambour Moon StarBracelets Interchangeables Tambour Moon Star

V aktuální nabídce je více než třicet druhů pásků pro muže i ženy, v široké paletě barev a materiálů. Nabídka se navíc brzy rozšíří o další typy – pásky z plátna Damier a Monogram, aligátoří kůže a dalších kůží, které figurují v kolekcích koženého zboží. Kvalita a kreativita pásku hodinkám dává charakter, ale dokáže také změnit celou duši hodinek. Ale ať již vlastníte jakékoliv hodinky Tambour, s novými pásky budou vypadat vždy dokonale.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Úvodní foto: Tambour Moon GMT Black steel and pink gold

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii ostatní, ostatní a šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu