Enja od Dermacolu=správný parťák do fitka

Enja od Dermacolu=správný parťák do fitka

2. srpna 2017, Dermacol, Enja Body Love, štíhlá linie, parťák do fitka, kosmetika, kondice, zpevnění, zeštíhlení, celulitida, masážní olej, ženšen, koenzym Q10, tělový balzám, sprchový gel, trénink, cvičení, regenerace, péče o pokožku

Sponzorované odkazy

V dnešní době je velkým trendem zdravý životní styl, který je ve většině případů doprovázen i pravidelným cvičením. Štíhlá linie je v kurzu a to zejména nyní v létě, kdy odhalujeme svá těla nejvíce v celém roce. Ať už provozujete kolektivní cvičení jako je třeba zumba nebo trénujete individuálně v posilovně, tak jste si zajisté všimli, že vaše pokožka dostává dosti zabrat. Netřeba propadat panice, protože správná kosmetika vám pomůže dostat pokožku znovu do formy.

Možná znáte ten pocit, kdy se již během tréninku těšíte, až si vlezete do sprchy. V průběhu cvičení se vám totiž rozšiřují póry, aby se z těla mohl lépe uvolňovat ochlazující pot i vylučované toxiny. Sprcha po tréninku je tedy nejen velice uvolňující záležitostí, ale také nutností především ze zdravotního hlediska. Dermacol nabízí zpevňující sprchový gel Enja, který je unikátní kombinací stimulujícího ženšenu a chladivého mentolu. Obě tyto složky podporují metabolismus pokožky, hydratují ji a zvyšují její pružnost a pevnost. Vaše tělo se tak dostane do kondice mnohem snadněji.

Další výborný parťák do fitka je zpevňující tělový balzám od kosmetické značky Dermacol. Pokud cvičíte, tak zajisté víte, že za úspěchem stojí pravidelnost a stejně tak je tomu i u používání kosmetických přípravků určených pro zpevnění nebo zeštíhlení. Maximálního efektu dosáhnete tím, že na tělový balzám nanesete na osprchovanou pokožku hned po cvičení. Dobře prokrvená pokožka totiž nejlépe absorbuje účinné látky. Zpevňující tělový balzám Dermacol obsahuje koenzym Q10, kreatin a výtažek z hroznových jader, jejichž spojení chrání a posiluje kolagenová a elastinová vlákna, redukuje projevy pomerančové kůže a zpomaluje stárnutí.

Pokud vás trápí celulitida, tak sáhněte po séru s vysoce účinným liporedukčním systémem ProvislimTM, kofeinem a rostlinnými extrakty rovněž z řady Enja Body Love od Dermacolu. Toto sérum také napomáhá odbourávat tuky a zabraňuje jejich dalšímu ukládání. Pomůže vám ve vaší cestě k dokonalé štíhlé postavě.

Unaveným svalům po tréninku dopomůžete také dobrou masáží. Dermacol Enja tělový olej proti celulitidě a striím obsahuje vyváženou kombinaci vysoce účinných přírodních olejů, díky kterým viditelně vyhlazuje celulitidu, zlepšuje vzhled strií a omezuje jejich vznik. Dopřávejte si pravidelné masáže, jelikož zlepšují krevní a lymfatický oběh, urychlují odvodnění a oživují unavenou pokožku.

Zdroj: Dermacol

Autorem článku je Hedvika Fajkusová. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu