I s batohem ve městě můžete obstát před módní policií

I s batohem ve městě můžete obstát před módní policií

4. srpna 2017, batohy, městský batoh, We Are Able, řada Day Helper, DayPack Tyvek, Day Helper Polar

Sponzorované odkazy

Každé ráno jste bez sebe přemýšlením, kam uložit tu spoustu drobných nezbytností, které budete během dne potřebovat? Přitom je pro vás důležité, aby to, co nosíte jako módní doplněk pro uložení všeho šlo s dobou, módou a obstálo ve všech situacích, které vás čekají?

batoh DayPack Tyvekbatoh DayPack Tyvek

Pokud se v tomto popisu poznáváte, máme pro vás prima řešení. Jistě plesová sezóna či formální večírek vyžaduje specifický a co nejmenší doplněk ve formě psaníčka či malé kabelky. Ovšem nyní je řeč o nabitých pracovních dnech bez nějaké společenské akce. A tady jsou řešením nedávné přírůstky do portfolia značky We Are Able, která přichází s řadou městských batohů Day Helper.

batoh DaypackTyvek má vzhled mačkaného papíru a je nepromokavýbatoh DaypackTyvek má vzhled mačkaného papíru a je nepromokavý

DayPack Tyvek

Vsaďte proto na favorita DayPack Tyvek, jenž nepostrádá žádnou z vlastností, které očekáváte u městského batohu. Je elegantní, je minimalistický, příjemný a s neobvyklým materiálem. Jeho textura je trendy a originální á la textura pomačkaného papíru, přičemž je celý batůžek nepromokavý.

A sametová podšívka uvnitř batohu poskytuje dostatečnou ochranu všemu uloženému, a to včetně notebooku. Zatímco měkká síťovaná záda vám zajistí pohodlí a velké množství vnitřních kapes zaručí, že budete mít v uložených drobnostech pořádek. A že je bílý? Komu to vadí, když jej lze prát v pračce při teplotě do 40°С! Navíc při výrobě batůžku nebyly použité materiály živočišného původu. Je tedy 100 % Vegan a může být váš za cenu jež činí 2 690 Kč.

batohy Day Helper Polarbatohy Day Helper Polar

Day Helper Polar

Pro ty z vás, kteří raději volí klasiku, je jasnou volbou Day Helper Polar. To je super prošívaný batoh v několika barevných variantách, který je vyrobený z nepromokavé nylonové látky a vycpán netkanou textilií. Jako všechny batohy z řady Day Helper poskytuje prostor, přehlednost a místo pro mnohé nezbytnosti – drobnější i větší včetně vašeho notebooku.

Day Helper Polar je prošívaný a k mání ve větší a menší verzi v několika barevných provedeníchDay Helper Polar je prošívaný a k mání ve větší a menší verzi v několika barevných provedeních

On se tváří jako malý městský batůžek, ale vnitřek je až překvapivě prostorný pro až 15 litry obsahu. A pro ty, kteří chtějí něco mini a nepotřebují v městské denní džungli tolik drobností, je tu menší bráška značky Day Helper Polar s objemem 11 litrů. A ceny? Větší vyjde na 1 830 Kč a Mini varianta na 1 590 Kč.

Výbava do městské džungle je připravena!Výbava do městské džungle je připravena!

Zdroj foto: Weareable.cz

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii doplňky, módní značky a návrháři, ostatní a tašky a batohy.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu