Raz-dva-tři Dermacol!

Raz-dva-tři Dermacol!

16. srpna 2017, Dermacol, odklakování, lak, nehty, expresně odlakované nehty, bez nepříjemného zápachu

Sponzorované odkazy

Perfektní manikúra a pedikúra jsou v letních měsících přímo povinností. Nepříjemná vůně odlakovače, která vydrží i po nalakování, však odradí nejednoho muže. Dermacol přichází s novinkou – odlakovačem na nehty Odorless Nail Polish Remover bez nežádoucího zápachu.

Léto je v plném proudu, tak proč nemít nádherně lesklé nehty zkrášlené aktuálními trendy barvami?

Léto je v plném proudu, tak proč nemít nádherně lesklé nehty zkrášlené aktuálními trendy barvami?

K celkovému letnímu outfitu se počítají také nehty. Právě nehtům ženy nevěnují takovou pozornost jako třeba make-up, což je škoda. Zejména v létě se totiž správná péče vyplatí dvojnásob. Tak jako jsou shazovány jednotlivé vrstvy oblečení, tak se mění uzavřená obuv za letní sandálky nebo žabky. Vyniknou tak nejenom nehty na rukou, ale i na nohou. Je však potřeba pamatovat na to, že krásně nalakované nehty začínají pečlivým odlakováním staré vrstvy laku a odstraněním nečistot.

Odorless Nail Polish Remover

Odborníci z Dermacolu vyvinuli nový odlakovač na nehty Odorless Nail Polish Remover kvůli jedinému – dokonalému základu pro manikúru a pedikúru. Tento expresní odlakovač na nehty rychle, snadno a důkladně odstraní lak z povrchu nehtů. Jemné složení s mandlovým olejem je šetrné k nehtům, jejich lůžkům a jemné kůžičce v okolí nehtů. Je dermatologicky testován, zcela bez acetonu a vhodný také pro umělé nehty. Novinka na poli odlakovačů nejenom perfektně odlakuje, ale zároveň nehty vyživí a zabrání jejich vysoušení.

Expresní odlakovač Dermacol zanechává nehty a jejich okolí dokonale čist a pěstěné, hmotnost 120 ml. Doporučená cena je 59 Kč. Zakoupíte ve vaší oblíbené drogerii.

Krok druhý

Po důkladném odlakováním sáhněte po žhavé novince Dermacolu – extrémně dlouhotrvajícím laku na nehty 5 Day* Stay Longlasting Nail Polis v 25 nových odstínech. Barva nehtů je elegantní a úžasně lesklá. Lak vydrží na nehtech bez vyblednutí a ztráty lesku až 5 dní. Pořídíte ho za 99 Kč.

Náš tip! Slaďte barvu nehtů na rukou s nehty na nohou. Jste odvážná? Namalujte si nehty dvěma laky.

Náš tip! Slaďte barvu nehtů na rukou s nehty na nohou. Jste odvážná? Namalujte si nehty dvěma laky.

Závěrečná péče

Hýčkejte své ruce, nehtová lůžka i nehty nejenom během lakování. Používejte pravidelně krém na ruce, který pokožce dodá potřebnou hydrataci a vitamíny. Výsledkem budou naoko dokonalé, do hloubky opečovávané krásné ruce. Výživný mandlový krém na ruce a nehty s mandlovým olejem a glycerinem je vhodný pro všechny typy pokožky a intenzivní péči na ruce a nehty od Dermacolu ocení majitelky citlivé a suché pokožky.

Natural Almond Hand Cream ZA 59 KČ, 100 ML, Hand And Nail Intensive Care 100 ML ZA 89 KČ.

Natural Almond Hand Cream ZA 59 KČ, 100 ML, Hand And Nail Intensive Care 100 ML ZA 89 KČ.

Foto: Dermacol

Autorem článku je Iveta Holasová. Článek najdete v kategorii kosmetika, líčení a make up, ostatní, ostatní, vlasová i tělová a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu