Pět rad, jak správně sladit kabelku s outfitem

Pět rad, jak správně sladit kabelku s outfitem

8. ledna 2011, CCC Boty, kabelky, boty, kabelky zima 2011, boty zima 2011

Sponzorované odkazy

Snad každá žena sní o dokonalé univerzální kabelce, kterou může ráno chytit a vyrazit bez přemýšlení, zda se jí právě tahle hodí k oblečení, jestli se do ní všechno vejde a ještě přitom vypadá elegantně. Bohužel ale většina z nás neovládá smršťovací kouzlo, které by z deštníku, diáře, peněženky, hromady papírů a možná i laptopu udělalo skladné pírko. Navíc nás nepřeberné množství barev, tvarů a vzorů kabelek nenechává při každém nákupu na pochybách, že jen jedna prostě nestačí. Pak ale ráno nastává boj, kterou zvolit, aby se k outfitu hodila co nejlépe. A přesně pro tyto situace jsme se značkou CCC Boty připravili návod, jak kabelky kombinovat, abyste pokaždé vypadala jak vystřižená z módních rubrik.

  1. Zásadou číslo jedna je jednotný styl. Zamyslete se, co si budete brát na sebe. Je to spíše elegantní, trendy nebo sportovní? Je váš outfit pestrý nebo vzorovaný? Pak by i kabelka měla být stejného ražení.
  2. Není nutné mít kabelku podobné barvy jako outfit, měly by spolu ale ladit. Pokud se chystáte vyrazit v neutrálních barvách jako je třeba hnědá, šedá nebo béžová, zkuste je doplnit kabelkou v jasnějších barvách, která outfit decentně a rafinovaně rozzáří a naopak. Barevné šílenství zklidní jednoduchá kabelka v krémových barvách nebo v hnědé.
  3. Míchání různých vzorů je vždy tak trochu rizikem. Pokud máte ale oblečení bez vzorů, rozhodně zvolte kabelku vzorovanou. Proužky, kostky nebo káry udělají outfit jednoduše zajímavějším. Pokud přece jen chcete kombinovat vzory, dbejte na to, aby se ve všech objevovala alespoň jedna stejná barva.
  4. Pozor na velikost kabelky, ta musí ladit také k vašemu stylu. Chcete vypadat chic a elegantně? Pak nechte laptop a další závaží doma a vyrazte s menší kabelkou „nalehko“. Sportovnější styl naopak dává prostor objemnějším kouskům.
  5. I kabelku přizpůsobte své postavě. Kabelky přes rameno by měly končit u té části trupu, kterou byste chtěla vyzdvihnout. Pokud máte široké boky, kabelka by měla končit v pase a naopak. Nevýrazný pas nejlépe zamaskujete kabelkami s dlouhým popruhem.

„Není to jednoduché a kabelka pro všechny příležitosti asi opravdu neexistuje. Ještě že jich je v obchodech tolik, že mají ženy z čeho vybírat,“ dodává v žertu na závěr Roman Puchala, zástupce firmy CCC Boty, která „kabelkový manuál“ připravila.

Zdroj: ASPEN.PR

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu