Pánové, zima začíná: oblékejte se stylově a hřejivě i pod své oblečení!

Pánové, zima začíná: oblékejte se stylově a hřejivě i pod své oblečení!

27. listopadu 2017, pánské spodní prádlo, boxerky, trenýrky,

Sponzorované odkazy

Spodní prádlo není jen doménou žen, jak by se někdy mohlo zdát. Pánové jsou v tomto směru méně diskrétnější, a tak nějak (i v médiích) méně nápadní a viditelní. Přitom mnozí dbají na kvalitní a šik spodní prádlo stejně jako ženy, ne li více.

A protože udeřily chladné dny, ty mrazivé jim dýchají na záda, je dobré mít zásobu kvalitního, elegantního a šik prádla v šuplíku. Chcete ti kvalitu, precizní provedení i příjemně nositelný a dobrý materiál, sáhněte určitě po značkových kouscích. V nich nenajdete žádné nevhodné látky, které do materiálu, jež nosíte přímo na těle nepatří.

Calvin Klein Boxer Brief

Calvin Klein Boxer Brief

Balíček pánského spodního prádla od značky Calvin Klein v černém provedení s bílými nápisy na horní části. Balení obsahuje troje komfortní přiléhavé boxerky z příjemného materiálu, savého a odpuzujícího pot od těl. Balíček lze pořídit za cenu 1 120 Kč.

Polo Ralph Lauren GB

Polo Ralph Lauren GB

Apartní sada dvou trenýrek od značky Polo Ralph Lauren . Sada pánského spodního prádla z příjemného materiálu ve volném střihu, obsahuje dvoje trenýrky – červené a černé s nápisem na horní části. Set vyjde na 1 590 Kč.

Tommy Hilfiger Trunk Premium Essentials

Tommy Hilfiger Trunk Premium Essentials

Sada tří jednobarevných kousků spodního prádla od značky Tommy Hilfiger, dostanete troje komfortní trenýrky v barvě červené, šedivé a tmavě modré. Cena balíčku je 1 190 Kč.

Styx Stripes And Squares

Styx Stripes And Squares

Pánské trenýrky volného střihu s pohodlným širokýma trojitě prošitým pásem gumy od značky Styx v apartní kombinaci černá, modrá a červená barva, s barevným logem na přední části. Trenýrky stojí 349 Kč.

Urban Classics Modal Boxer Shorts

Urban Classics Modal Boxer Shorts

Klasika bílých boxerek značky Urban Classics s pojmenováním Modal Boxer Shorts, jsou dvojka kvalitních kousků s černým nápisem po obvodu. Mohou být vaše za cenu 440 Kč.

Styx Camo camo

Styx Camo camo

Sportovní pánské kvalitní trenky v camo alias army provedení od značky Styx. Zelené barevné provedení je z kvalitní 100 % bavlny a se znakem na gumě. Styx Camo vyjdou na 349 Kč.

Zdroj foto: Queens.cz

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii pánské oblečení a spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu