Lewis Hamilton bude tváří „24/7“ kampaně značky PUMA

Lewis Hamilton bude tváří „24/7“ kampaně značky PUMA

25. listopadu 2017,

Sponzorované odkazy

Značka Puma představila svoji „24/7“ kampaň, jejíž tváří bude Lewis Hamilton. U příležitosti nového partnerství se Lewis zúčastnil v polovině listopadu summitu Team Faster v Los Angeles, kam zamířila také česká ambasadorka Pumy Eliška Hudcová.

Lewis HamiltonLewis Hamilton

Čtyřnásobný mistr světa formule 1 reprezentuje pánskou tréninkovou řádu oblečení, jejímž posláním je změnit dosavadní pravidla a filozofii výkonnosti v době, kdy prostor pro cvičení není dávno vymezen pouze zdmi posiloven.

Eliška Hudcová a Lewis HamiltonEliška Hudcová a Lewis Hamilton

Lewis Hamilton je dokonalým ztělesněním toho, co trénink 24/7 znamená v praxi. Jako člověk, který je neustále v pohybu, potřebuje šatník, který se přizpůsobí jeho rychlému tempu a bude funkční jak v tělocvičně, tak i mimo ni. V pojetí značky Puma se samo město najednou stává tělocvičnou, závodní tratí i jevištěm, na němž každý den podáváme životní výkony – což dalo vzniknout pojmu „24/7“. Řada streetwearového oblečení staví na výkonnosti a design jednotlivých produktů v sobě kombinuje špičkové technologie s pouličním stylem. To z kolekce činí doposud nejflexibilnější řadu, jakou kdy PUMA vytvořila.

summit Team Faster v Los Angelessummit Team Faster v Los Angeles

„Cvičení je jedním z nejdůležitějších aspektů mého života. Netrénuji jen proto, že chci být fit, vyžaduje to také moje práce. Před každým závodem si musím hlídat váhu, protože ta ve výsledku může rozhodnout o mém vítězství, anebo prohře. Je úžasné být nejen součástí rodiny Puma, ale také kampaně, která 100% odpovídá tomu, kým opravdu jsem," řekl Lewis Hamilton.

účastníci summitu Team Faster v LAúčastníci summitu Team Faster v LA

Své tréninkové dovednosti předvedl nejnovější ambasador značky PUMA v polovině listopadu na Team Faster Summitu v Los Angeles. Více než 100 trenérů a ambasadorů značky Puma z celého světa se zde mělo možnost podílet svými zkušenostmi na motivačních workshopech, které se odehrály v prostorách Hudson Loftu. Českou republiku reprezentovala nová ambasadorka a módní blogerka Eliška Hudcová.

trénink Lewise Hamiltonatrénink Lewise Hamiltona

Během dvoudenního summitu absolvovala několik tréninků, přičemž hned v prvním z nich si vyzkoušela, jaké je cvičení pod vedením Lewise. „Při tréninku samotném jsem málem vypustila duši, protože v něm bylo spoustu prvků z boxu, který zatím ještě tolik neovládám,“ doplnila Eliška, na kterou Lewis udělal velký dojem, „překvapilo mě, že někdo tolik známý, slavný a úspěšný může být tak skromný! Byl neuvěřitelně milý a usměvavý, zajímal se o to, jak se mi líbil trénink a odkud jsem, což jsem vůbec nečekala.“

Lewis Hamilton po cvičeníLewis Hamilton po cvičení

Novým ambasadorem značky Puma se Lewis Hamilton oficiálně stane od počátku roku 2018. Pro více informací sledujte #teamfaster, @timetofit a @pumaperformance.

Zdroj foto: Puma

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv, módní peklo, módní značky a návrháři, pánské oblečení, tenisky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu