Lewis Hamilton bude tváří „24/7“ kampaně značky PUMA

Lewis Hamilton bude tváří „24/7“ kampaně značky PUMA

25. listopad 2017,

Sponzorované odkazy

Značka Puma představila svoji „24/7“ kampaň, jejíž tváří bude Lewis Hamilton. U příležitosti nového partnerství se Lewis zúčastnil v polovině listopadu summitu Team Faster v Los Angeles, kam zamířila také česká ambasadorka Pumy Eliška Hudcová.

Lewis Hamilton

Lewis Hamilton

Čtyřnásobný mistr světa formule 1 reprezentuje pánskou tréninkovou řádu oblečení, jejímž posláním je změnit dosavadní pravidla a filozofii výkonnosti v době, kdy prostor pro cvičení není dávno vymezen pouze zdmi posiloven.

Eliška Hudcová a Lewis Hamilton

Eliška Hudcová a Lewis Hamilton

Lewis Hamilton je dokonalým ztělesněním toho, co trénink 24/7 znamená v praxi. Jako člověk, který je neustále v pohybu, potřebuje šatník, který se přizpůsobí jeho rychlému tempu a bude funkční jak v tělocvičně, tak i mimo ni. V pojetí značky Puma se samo město najednou stává tělocvičnou, závodní tratí i jevištěm, na němž každý den podáváme životní výkony – což dalo vzniknout pojmu „24/7“. Řada streetwearového oblečení staví na výkonnosti a design jednotlivých produktů v sobě kombinuje špičkové technologie s pouličním stylem. To z kolekce činí doposud nejflexibilnější řadu, jakou kdy PUMA vytvořila.

summit Team Faster v Los Angeles

summit Team Faster v Los Angeles

„Cvičení je jedním z nejdůležitějších aspektů mého života. Netrénuji jen proto, že chci být fit, vyžaduje to také moje práce. Před každým závodem si musím hlídat váhu, protože ta ve výsledku může rozhodnout o mém vítězství, anebo prohře. Je úžasné být nejen součástí rodiny Puma, ale také kampaně, která 100% odpovídá tomu, kým opravdu jsem," řekl Lewis Hamilton.

účastníci summitu Team Faster v LA

účastníci summitu Team Faster v LA

Své tréninkové dovednosti předvedl nejnovější ambasador značky PUMA v polovině listopadu na Team Faster Summitu v Los Angeles. Více než 100 trenérů a ambasadorů značky Puma z celého světa se zde mělo možnost podílet svými zkušenostmi na motivačních workshopech, které se odehrály v prostorách Hudson Loftu. Českou republiku reprezentovala nová ambasadorka a módní blogerka Eliška Hudcová.

trénink Lewise Hamiltona

trénink Lewise Hamiltona

Během dvoudenního summitu absolvovala několik tréninků, přičemž hned v prvním z nich si vyzkoušela, jaké je cvičení pod vedením Lewise. „Při tréninku samotném jsem málem vypustila duši, protože v něm bylo spoustu prvků z boxu, který zatím ještě tolik neovládám,“ doplnila Eliška, na kterou Lewis udělal velký dojem, „překvapilo mě, že někdo tolik známý, slavný a úspěšný může být tak skromný! Byl neuvěřitelně milý a usměvavý, zajímal se o to, jak se mi líbil trénink a odkud jsem, což jsem vůbec nečekala.“

Lewis Hamilton po cvičení

Lewis Hamilton po cvičení

Novým ambasadorem značky Puma se Lewis Hamilton oficiálně stane od počátku roku 2018. Pro více informací sledujte #teamfaster, @timetofit a @pumaperformance.

Zdroj foto: Puma

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv, módní peklo, módní značky a návrháři, pánské oblečení, tenisky a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu