Znáte odvážnou obuv pro odvážné ženy? My ano!

Znáte odvážnou obuv pro odvážné ženy? My ano!

31. prosince 2017, odvážná obuv, odvážné ženy, Puma, Phenom, tenisky Phenom, Selena

Sponzorované odkazy

Není tomu tak dlouho, co sportovně laděný brand PUMA oznámil spolupráci s mladou, krásnou a sebevědomou zpěvačkou. Tou není nikdo jiný, než stálice mezi mladými hvězdami Selena Gomez. Tentokrát jde o inspiraci pro ženy po celém světě. Jakékoliv překážky mají ženám pomoci překonat odvážné trendy tenisky Phenom.

Selena a Puma jsou od začátku skvělou dvojicí. Zpěvačka a herečka má velký vliv na mladé ženy, je sebevědomá, jde si za svým. Zdá se, že jde o ideální vzor dnešní doby.

Stále v pohybu

Ambasadorka značky Puma je navíc neustále v pohybu, což dokonale vystihuje** multifunkčnost a podstatu žhavé novinky:** bot kolekce Phenom. Tato dámská obuv nabízí dokonalý komfort díky vnitřní pěnové podrážce IGNITE, jež zajistí perfektní odpružení a odvážně střižené vrchní prodyšné části. Ať už zamíříte do posilovny, běhat do parku nebo na důležitou pracovní schůzku, Phenom dokonale podtrhnou vaši osobitost.

Buďte odvážná

Odvážná obuv pro odvážné ženy u nás bude k dostání hned ve dvou ohromujících barevných kombinacích. Sebevědomé ženy, které milují klasiku a jednoduchost, snadno podlehnou černému provedení. Ty z nás, které mají blízko k ženskosti, mohou sáhnout po moderní perlově růžové, jež je jednoznačně šik a stále vede na žebříčku aktuálních módních barev.

Selena Gomez je ambasadorkou značky Puma a jejich bot PhenomSelena Gomez je ambasadorkou značky Puma a jejich bot Phenom

Tyto nadčasové tenisky Phenom budeme moci v České republice zakoupit u vybraných prodejců již od ledna 2018.

Zdroj foto: Puma

Autorem článku je Vendula Jelínková. Článek najdete v kategorii tenisky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu