Boty do nepohody od Pumy

Boty do nepohody od Pumy

4. leden 2018, Puma, boty, nepohoda

Sponzorované odkazy

Společnost PUMA, která působí jako přední sportovní společnost, opět přichází s revoluční novinkou. V letošním roce tak představila nový model sportovních bot Jamming. Společnost za dobu své existence (na trhu působí více jak 65 let) ví, že dnešní doba se velmi rychle vyvíjí a tomu také přizpůsobila svůj nový model. Ten představuje spojení revoluční technologie pro pohodlné nošení bot a jedinečného designu.

Boty Jamming disponují ojedinělou inovativní technologií, která využívá NRGY korálky do výplně podrážky boty. A právě díky těmto korálkům budete mít nohy jako v bavlnce. Každý krok je totiž jedinečný a NRGY korálky se přizpůsobují individuálně – právě vaší chůzi! PUMA se tak při návrhu nového modelu inspiruje lidmi, kteří chtějí dělat ty správné kroky a jsou vždy o jeden krok napřed!

Spojení komfortu a stylu!

Použité korálky NRGY v podrážce boty zajišťují jedinečné pohodlí při chůzi po městě, ale také při běhu a sportování. Korálky jsou umístěny do průhledné mezipodešve, kde se volně pohybují. Díky jejich pohybu se tak při každém došlápnutí nohy přizpůsobují tvaru vašeho chodidla. Bota je vyrobena z patentovaného materiálu evoKNIT značky PUMA. Jedná se tedy o ojedinělé spojení trendy designu a kvality, díky užité odolné vložce.

Pro koho jsou tyto super boty?

Možná uvažujete o tom, zda by tyto boty našly své využití také ve vašem botníku? Odpověď zní jednoznačně ANO! Tenisky Jamming docela dost dobře poslouží sportovcům a všem fyzicky aktivním lidem. Ale jsou vhodné absolutně pro každého, kdo chce „udělat zdravý krok“. Korálky NRGY totiž zajišťují absolutní pohodlí, ale také tlumí otřesy způsobené došlápnutím. Jedná se tedy o něco, jako vbudovanou zdravotní vložku do bot. A zdravou chůzi si zaslouží přece každý.

Lidé jako vy!

Při vytváření tohoto modelu se společnost PUMA nechala inspirovat dnešními lidmi. Tedy lidmi, kteří prahnou po nových technologiích, kteří jsou neustále v pohybu a milují změnu a neustále hledají vlastní osobitý styl. Podle Karin Baust (generální ředitelka sekce Running and Training společnosti PUMA) šlo o vytvoření produktu, který změní zažitá pravidla. Cílem bot Jamming tak je spojení pohodlí, jedinečného zážitku z pohybu a maximální efektivní využití energie. To dalo vznik modelu bot, které padnou všem na míru!

Kde jsou boty do nepohody k dostání?

Pokud se nemůžete dočkat, až nový model obujete, botičky jsou k dostání v olivově zeleném provedení, v České republice pak od 15. listopadu v prodejně Footshop, kde je k dispozici jen limitovaný počet kusů ( přesněji jen 30 kusů!). V první polovině roku 2018 se pak můžete těšit na dalších 5 barevných variant, ve kterých bude model Jamming uveden na trh.

Zdroj foto: PUMA

Autorem článku je Lucie Holásková. Článek najdete v kategorii obuv, módní značky a návrháři, ostatní, tenisky a značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu