Motýlky můžete vidět i v zimě: s TimeWood

Motýlky můžete vidět i v zimě: s TimeWood

6. ledna 2018, motýlky, zima, TimeWood, pánská móda, módní doplňky

Sponzorované odkazy

Motýlek patří již dlouhá léta k nedílné součásti společenského oděvu muže. V posledních letech se však upustilo od přísných formálních pravidel. To dalo vznik i netradiční verzi motýlků od značky TimeWood, které jsou vyrobeny ze dřeva. Motýlek však v dnešní době není módním doplňkem jen mužů, ale nosí je také celá řada žen. Kterého motýlka z této nádherné louky, z kolekce pro zimu 2017/2018, si odchytnete právě vy?

dřevěný motýlek Aron; 890 Kč

Motýlci v zimě, aneb motýlci trochu jinak

Zimní kolekce značky TimeWood přinesla netradiční spojení klasiky a moderního světa. Značka vynesla na světlo světa novou řadu motýlků, kteří jsou vyrobeny ze dřeva a ozdobeni látkou ze stoprocentní bavlny. Jedná se tedy o netradiční a originální doplněk k vašemu outfitu – jak pro muže, tak pro ženy. Motýlka můžete vynosit v rámci společenské události a blýsknout se tak svou originalitou a nápaditostí, anebo ti, kteří rádi vystupují z davu, si jej dovolí nosit i pro volnočasové aktivity, jako skloubení pohodového sportovního stylu a nedbalé elegance.

apartní dřevěný motýlek Brno; 890 Kč

S motýlky TimeWood vždy originálně

Od nošení motýlků se na čas upustilo. Nahradily jej kravaty, nebo prostě jen košile a saka bez dalších doplňků. Lidé se však k elegantnímu stylu postupně vracejí. Avšak po svém – moderně a nedbale, jako že „o nic nejde“. Značka TimeWood toto dobře ví, proto veškeré její výrobky jsou stoprocentně originální. Jsou totiž všechny vyrobeny ručně a ze dřeva. Tato značka propojila lásku ke dřevu, módě a ruční tvorbě a dala tak vznik nejen motýlkům, ale také hodinkám, slunečním brýlím či dřevěným reproduktorům.

elegantní dřevěný motýlek Kamp za 890 Kč

TimeWood a lidé

TimeWood se snaží vyrábět své výrobky tak, aby vystihovaly osobnost jejich nositelůa vyzařovat z nich pouto k přírodě, lásku ke dřevu, ale také k modernímu světu. To se značce dozajista daří propojit. Lidé totiž jejich originální výrobky oceňují a s oblibou je kupují nejen pro sebe, ale také pro své blízké, jako originální dary. Výrobky jsou k dostání na oficiálních stránkách TimeWood. A ačkoliv se jedná o ryze českou výrobu, oblíbenost je tak veliká, že je tato stránka dostupná také v anglickém, španělském a německém jazyce. Láska k Česku však ze strany autorů zůstává a tak si můžete zakoupit například dřevěné motýlky Praha, nebo Brno.

stylovka pod krkem, to je dřevěný motýlek Praha za 890 Kč

Zdroj foto: Nila

Autorem článku je Lucie Holásková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky, módní značky a návrháři, ostatní, ostatní a pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu