Stylové look kontrasty s H&M

Stylové look kontrasty s H&M

27. února 2018, styl, kontrast, H&M, dámská móda, oblečení

Sponzorované odkazy

To, že v H&M seženete krásné módní kousky za rozumný peníz ví asi každý. Také to, že se společnost H&M drží spíše elegantnějšího stylu, není žádným tajemstvím. Ale nová kolekce, se kterou aktuálně H&M přichází, je naprosto dech-beroucí. Jedná se o spojení elegantní a jednoduché krásy, v kontrastu s moderní industriální dobou. Pojďme se tedy mrknout na pár kousků, které můžete mít doma ve skříni už i vy!

Trendy kalhoty do vysoké trávy

Opravdu se jedná o kalhoty stylu „do vysoké trávy“. Jde o kalhoty s vysokým pasem, kolem kterého je zdobí látkový pásek, uvázaný na suk. Kalhoty jsou trochu volnější, spíše „sultánského“ tvaru. Zdobí je vzor pruhů černé a bílé barvy, což trochu připomíná ležérní francouzský styl. Spojení těchto všech kombinací do jediných kalhot tak dává možnost k širokému využití a nošení modelu. Záleží pak jen na vás, co zvolíte za svršek – zda sáčko, nebo volné triko. Kalhoty můžete vynosit prakticky kamkoliv, na všechny událost – jak na ty společenské, tak na volnočasové aktivity.

Nohy jako v bavlnce

Nádherným kouskem od společnosti H&M jsou pak otevřené nazouvací pantofle na podpatku. Boty jsou ve tvaru do špičky a jsou zdobeny třásněmi. Špička boty tak zepředu připomíná klasickou lodičku a svou elegantností se hodí i pro společenské události, přestože se jedná o nazouvací obuv. Na druhou stranu nazouváky na podpatku se opět vrátily do módy a jsou velice trendy. V těchto botičkách tedy zazáříte i na kdejaké party a večírku.

Kontrast industriálu

Velice kontrastní je pak v této kolekci například koženková motorkářská bunda, spíše drsnějšího stylu. Avšak právě ona kombinace elegantního a volnočasového oblečení dává vznik kontrastní nedbalé eleganci, kterou H&M záměrně vytvořilo. Bunda je koženkového materiálu, s tzv. „křivákem“ – tedy se zipem na boky. Na stranách jsou kapsy se dvěma zipy a ramena mají proužkovaný vzor.

Doplňky k dokonalosti

No a nakonec tuto krásnou kontrastní kolekci můžete osvěžit doplňky v podobě krásné kabelky, šály kolem krku, nebo úžasných náušnic. Zejména tyto náušnice se perfektně hodí téměř ke všem modelům, jelikož ačkoliv jsou jemného motivu růží, jsou zhotoveny v černé barvě. Skládají se z květu růže, pod nimž jsou ozdobné kamínky ve tvaru kruhu, s největším kamenem uprostřed a z látkových černých třásní, které tvoří tři otepi a opticky tak náušnice prodlužují.

Zdroj foto: H&M

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu