Kdo oblékl na 75. ročník Golden Globe Awards kousky od Louis Vuittona a Bulgari?

Kdo oblékl na 75. ročník Golden Globe Awards kousky od Louis Vuittona a Bulgari?

14. leden 2018, 75. ročník Golden Globe Awards, modely Louis Vuitton, modely Bulgari, celebrity

Sponzorované odkazy

7. ledna 2018 spoustu celebrit zazářilo na 75. ročníku Golden Globe Awards, který se konal v hotelu Hilton v Beverly Hills, CA.

Tato akce odrážela velmi silné téma, a to boj proti sexuálnímu obtěžování a násilí. Většina hvěžd toto téma podpořila tím, že se ukázala v černých barvách. Nejen ženy, ale také spoustu mužských celebrit ukázalo, že jim toto téma není lhostejné. Někteří na sobě měli dokonce placku s nápisem „Time‘s Up“, což je název nadace na pomoc obětem sexuálního násilí, která byla nedávno založena hollywoodskými herečkami.

Černá, diamanty a bílé zlato

Reese Witherspoon zvolila platinový náramek s diamanty a náušnice z diamantové příze též v platině z roku 1938. Reese byla nominována za skvělý herecký výkon v televizním seriálu „Big Little Lies“.

Herečka Alison Brie ukázala diamantový náhrdelník z bílého zlata ze sbírky „Le Magnifiche“ od společnosti Bulgari, zkombinovaný s diamantovými hodinkami Serpenti a dvěma prsteny z bílého zlata. Alison byla nominována za své působení v televizním seriálu „Glow“.

Reese Witherspoon, Alison Brie

Reese Witherspoon, Alison Brie

Další hereckou nominaci dostala Laura Dern za její vystoupení v televizním seriálu „Big Little Lies.“ Na sobě měla náušnice z růžového zlata a prsten s diamanty z kultovní sbírky Serpenti od společnosti Bulgari. K tomu její zápěstí zdobily černé hodinkami Serpenti s detaily z růžového zlata a diamantů.

Nejlepší nominovaný herec Alexander Skarsgard se rozhodl pro hodinky Bulgari zhotovené ve zlatě s bílým ciferníkem a oktávovými manžetovými knoflíky v 18 karátovém růžovém zlatě s onyxem. Alexander byl nominován za obdivuhodný výkon v televizním sériálu „Big Little Lies.“

Laura Dern, Alexander Skarsgard

Laura Dern, Alexander Skarsgard

Oscarová vítězka Alicia Vikander předvedla na této každoroční akci překrásné Serpenti náušnice v bílém zlatě s diamanty, akvamaríny a safíry, které sladila s Serpenti prstýnkem. Na sobě měla na zakázku vyrobené hedvábné šaty od Louis Vuitton s vyšívanými černými korálky, krystaly a s metalickým vyšíváním. Její též na zakázku vyrobené boty byly v černo-stříbrném provedení.

Alicia Vikander

Alicia Vikander

Herečka Yvonne Strahovski na sobě měla náhrdelník Bulgari z bílého zlata se smaragdy, safíry a diamanty sladěný s diamantovými náušnicemi a prstýnkem Serpenti. Yvonne byla nominována díky působení v nejlepším dramatickém televizním seriálu „The Handmaid's Tale“.

Jessica Biel se rozhodla pro diamantové náušnice italského designéra s detailem mašličky a pro dva diamantové náramky z třicátých let 20. století v platině. K tomu přidala diamantový prsten z bílého zlata. Jessica měla dvě nominace, a to jako nejlepší herečka za svůj výkon v The Sinner, a také jako výkonný producent seriálu, který byl nominován za nejlepší limitovaný seriál.

Yvonne Strahovski, Jessica Biel

Yvonne Strahovski, Jessica Biel

Emma Stone, doprovázená Billie Jeane King, tenisovou ikonou a obhájkyní práv žen, měla na 75. ročníku Golden Globe Awards asymetrické šaty vyrobené na zakázku od Louis Vuitton. Šaty ušité z černé krajky vyšívané černými perlami, krystaly a flitry Emmě velmi slušely. Emma měla také černé sandály s krystaly a náušnice z bižuterie zkombinované s dvěma prsteny z bílého zlata, které byly posázeny diamanty, vše od Louis Vuitton. Emmina nominace byla za nejlepší herecké výkony v Motion Picture za muzikál či komedii.

Michelle Williams, doprovázená aktivistkou Taranou Burke, zakladatelkou hnutí #MeToo, měla zakázkové korzetové šaty vyrobeny z černého hedvábí a lamé, které bylo vyšívané perlami. Michelle k šatům přidala krásné saténové sandály v černé barvě. Jako šperk zvolila jemný náhrdelník s přívěskem v bílém zlatě a diamanty od Louis Vuitton. Nominována byla za nejlepší herečku v Motion Picture za drama.

Emma Stone s Billie Jeane King, Tarana Burke a Michelle Williams

Emma Stone s Billie Jeane King, Tarana Burke a Michelle Williams

Zdroj foto: Louis Vuitton, Bulgari

Autorem článku je Lucie Kubaščíková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, doplňky, módní značky a návrháři, ostatní, ostatní, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu