Znáte tajemství radosti? Mainio!

Znáte tajemství radosti? Mainio!

17. únor 2018, Nila, Mainio

Sponzorované odkazy

Nila.cz je zástupcem spousty značek i designerů a také vyrábí své vlastní výrobky z ekologických materiálů, které jsou vhodné také pro vegany. Jednou ze značek kterou zastupuje je i Mainio.

Co je Mainio?

Mainio je finská značka především dětského oblečení a pracuje pouze se 100% biobavlnou. Přináší k nám překrásné barvy a vzory, které se v kolekcích pro nejmenší často nevidí. Navíc je oblečení velice pohodlné. Tato značka nabízí i něco pro maminky a tatínky, a dokonce zde najdete nejrůznější vzorované dekorace.

Mainio je velice dobrodružné, proto zde můžeme pokaždé čekat ty nejoriginálnější kusy oblečení. Inspirace vychází z různých jevů, ať už se jedná v přírodu, nebo o běžnou pouliční módu. Jak si každý na první pohled všimne, Mainio je velice fascinované divokými barvami a neobvyklými kombinacemi barev, které se nám ale velice líbí. Zastává myšlenku, že kombinovat lze nekonečně, protože fantazii se meze nekladou. Mainio také chce, aby se lidé ve svém oblečení cítili co nejlépe to jde a to nejen po vzhledové stránce, ale i co se týče pohodlí. Proto často sází na uvolněnější střihy a volnější vzhled, který je čím dál víc trendy. Navíc věnuje 2% z prodeje pro zlepšení jejich Indických továren. 

Rozzařte si den krásnými barvami!

Lidskému oku přeci jen lahodí barevnější objekty a to platí i co se týče oblečení. Černá je sice v módě, ale proč se trochu neodlišit? S těmito příjemnými barvami od Mainio, které jsou nádherně sladěné, na sebe přivedete chtěnou pozornost. V této kolekci jsou převážně dětské kousky a vy tak můžete barvičkami těšit celou rodinku! Nezapomeňte na zábavné čepičky pro děti z merino vlny, kterou může nosit i ten nejmenší špunt. 

Toto dětské oblečení a mnoho dalšího můžete zakoupit na internetových stránkách Nila.cz

Zdroj foto: Nila.cz

Autorem článku je Lucie Kubaščíková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, módní značky a návrháři, ostatní, ostatní a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu