Peeling BodyBeScrub

Peeling BodyBeScrub

27. leden 2018, novinka, peeling, káva

Sponzorované odkazy

Tělových peelingů je na trhu celá řada. Patříte-li ale k těm, co rádi pozorují trendy a novinky, určitě jste již slyšeli o tělovém peelingu BodyBeScrub. Jste-li navíc milovníky kávy, bude to „to pravé ořechové“ právě pro vás. Pokud jste peeling ještě stále nevyzkoušeli a říkáte si, co je na něm asi tak zvláštního a jiného, než na jiných scrubech, dnes se vám dostane odpovědi.

Kdo je to – co je to BodyBeScrub?

BodyBeScrub – Love your skin, je značka, která přinesla světu zcela nový úhel pohledu na tělové peelingy. Nejen, že si tento peeling oblíbily i hvězdy Instagramu, ale také čeští uživatelé. Peeling je tvořen z kávových zrn robusta, spolu s hydratačními oleji. Díky tomu udrží vaší pokožku jemnou a hydratovanou. Mimo jiné také omezuje tvorbu celulitidy, šetrně odstraňuje starou kůži a díky své vůni přináší také relaxaci do vašich koupelen.

Zázračné složky v jednom pytlíčku

Pytlíček tělového peelingu BodyBeScrub je zázračný zejména díky složkám, které každý z nabízených peelingů obsahuje. • Káva Robusta – účinky kofeinu jsou známé pro stimulaci krevního oběhu. Díky tomu snižuje výskyt celulitidy, strijí, stařeckých skvrn, nebo dokonce křečových žil a lupenky. • Kokosový a mandlový olej – kokosový olej pomáhá zvláčnit a hydratovat pokožku, nacož mandlový olej vyživuje a regeneruje. • Himalájská sůl a třtinový cukr – sůl a cukr zajistí to, že se zbavíte odumřelých bílých a černých teček. Slouží také jako prevence, či léčba akné a dalších kožních vad. • Kakao a vitamín E – tyto dvě složky mají vysoký obsah antioxidantů, které vylučují z těla ven škodlivé volné radikály. Jinými slovy vyživují a chrání pokožku, omlazují její buňky a současně podporují vznik nových buněk.

BodyBeScrub také nabízí více druhů peelingů. Je tedy jen na vás, jaké aroma je vám příjemné. Také jejich vůně má totiž léčivý a uklidňující účinek pro vaši mysl.

Okénko „Vlastní zkušenost redaktorky“

Byla jsem zvědavá, čím je tento peeling lepší či zázračnější, než klasické peelingy z drogerie. Mé přání bylo vyslyšeno a má sestra mi nadělila pod stromeček hned celou sadu – 2× peeling, mycí houba a balzám na rty. Když jsem poprvé otevřela pytlíček s peelingem pamatuji se, jak se na mě ihned linula vůně čerstvě pomleté kávy. Už to aroma je samo o sobě příjemné a velice uklidňující pro znavenou mysl. Šla jsem do sprchy, abych nedřela peeling na suchou pokožku a začala jsem jej nanášet na tělo i obličej a jemně masírovat. Peeling se mi zdál velice drsný a tvrdý a obávala jsem se, že se „sedřu z kůže“.

Po jeho opláchnutí jsem však zůstala mile překvapená. Má pokožka byla naprosto jemná, nebylo na ní ani stopy po škrábancích či oděrkách z aplikace peelingu a byla příjemná na dotek. Dnes už přípravek používám ob – den a vždy se těším na jeho aplikaci. Ať už je to ráno, pro skvělý start dne, nebo večer, pro uklidnění a regeneraci těla i mysli. Značka opravdu dostála svého sloganu a vy budete milovat svou kůži. Ta hebkost, ta vůně, ten příjemný pocit – to je odpověď na otázku na začátku „čím je tento body scrub jiný, než ty obyčejné z drogerie“. Navíc lze pytlík s peelingem pevně zavřít po jeho použití tak, aby nevysychal a uchoval si svou vůni. Takže dávám bod i za praktické a důmyslné balení přípravku. Jako dodatek bych vám ještě ráda prozradila, že také onen obsažený balzám na rty v mé dárkové sadě, je velice příjemný. Rty zvláční a regeneruje, vydrží dlouho po aplikaci a krásně voní.

Zdroj foto: archív autorky; Pixabay.com

Autorem článku je Lucie Holásková. Článek najdete v kategorii jaro, kosmetika a ostatní.

Nejnovější články

Na miminkovské notě

Na miminkovské notě

17. červenec 2019

Nike inovativní novinky

Nike inovativní novinky

11. červenec 2019

Dámské novinky s.Oliver

Dámské novinky s.Oliver

9. červenec 2019

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu