Pečujte o svoji pleť a léčte ji zároveň. My víme jak!

Pečujte o svoji pleť a léčte ji zároveň. My víme jak!

18. února 2018, péče o pleť, léčba pleti, kosmetika, čištění pleti, Natinuel, italská značka

Sponzorované odkazy

Bez ohledu na věk, je důležité pečovat o svou pleť. Z okolí na nás působí škodlivé látky ve vzduchu, smog, různé výpary a další. Také líčení a dennodenní make-up se podílí na ucpávání pórů. A nakonec stres a shon dělají pleť zašedlou a vrásčitou. Péče o pleť by se tedy měla stát každodenním rituálem ženy. Značka Natinuel o pleť nejen pečuje, ale zároveň ji léčí a hojí.

Pečující a léčící řada přípravků Cleanser

Možná se ptáte, čím se liší přípravky řady Cleanser značky Natinuel, od jiných přípravků. Odpověď je jasná. Je to zejména díky jejich složení a funkci. Tedy konkrétně – přípravky neobsahují SLS-SLES (sulfáty), které běžně ničí ochranný povrchový lipidový film pleti. Naopak obsahují pro pleť důležité kyseliny, vitamín E, avokádový olej, výtažek z heřmánku, měsíčku a vilínu. Jak je již známo, od pradávných dob využívaly babky kořenářky zejména heřmánek a měsíček, jako léčivé byliny. Přípravky Cleanser nejen, že tedy neničí ochrannou vrstvu pleti, ale také pleť léčí. Nejedná se tak o pouhé očištění pleti, ale i o dodání svěžesti, hloubkové ošetření a zahájení léčby pleti.

Cleanser 5 pro jemnou a citlivou pleť

Pokud vás trápí citlivá pleť, bude pro vás vhodným přípravkem Cleanser 5. Ten obsahuje kyselinu jablečnou a laktobionovou, se silnými antioxidačními účinky. Nemusíte se ale bát podrážděné, dehydratované, vysušené a zarudlé pleti. K tomu nedochází díky obsahu vitamínu E, avokádového oleje a léčivého výtažku z heřmánku. Kyseliny pleť pročistí, vitamín jí dodá potřebnou energii a zdravý vzhled, olej pleť hydratuje a uchovává vláčnou a heřmánek ji léčí. To vše v jednom přípravku Cleanser 5, který běžně zakoupíte za 680 Kč včetně DPH (150ml).

Další přípravky od Natinuel

Kromě toho řada Cleanser nabízí také přípravky, pro další druhy pleti

  • Cleanser 9 Strong pro aknózní pleť (630 Kč, 150ml)
  • Cleanser 8 pro normální a smíšenou pleť (630 Kč, 150ml).
  • CLEAN MAKE UP – univerzální přípravek, vhodný pro každou pleť. Jedná se o odličovač make-upu, které využijete takřka denně. Dokonale vyčistí pleť, odstraňuje a rozpouští nečistoty a je vhodný také na oční okolí. Obsahuje avokádový olej, který navrací pokožku do normálního stavu. Dále v něm naleznete výtažek z heřmánku, vilín a oves setý, což pro vaši pleť znamená léčebný proces, čistota a dokonalá hydratace. Je k dostání za 560 Kč včetně DPH (150ml).

Značka Natinuel – next generation, přináší čistící řadu Cleanser, která o pleť nejen pečuje, ale zároveň ji léčí a hojí.

Zdroj foto: Natinuel

Autorem článku je Lucie Holásková. Článek najdete v kategorii kosmetika, líčení a make up a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu