Iva Pfeiffer v New Yorku

Iva Pfeiffer v New Yorku

2. dubna 2018, návrhářka Iva Pfeiffer, kolekce Belonging, dražba, svatební šaty, hokejka, Patrik Eliáš, Unicef

Sponzorované odkazy

Česko-australská módní návrhářka Iva Pfeiffer prezentovala během měsíce února fashion výstavu Translations: Moving Between Cultures v galerii Czech Center v New Yorku. A nyní proběhla druhá akce, v níž figurovala.

dres s hokejkou a svatení šaty pro dražbudres s hokejkou a svatení šaty pro dražbu

A to byla Czech Heritage Night, kde Iva Pfeiffer během slavnostního večera představila svou novou kolekci Belonging v exkluzivní fashion show.

dražba svatební šatů z dílny Ivy Pfeifferdražba svatební šatů z dílny Ivy Pfeiffer

Dražba svatebních šatů z dílny Ivy Pfeiffer

Zlatým hřebem večera ale pak stala byla dražba haute couture svatebních šatů Iva Pfeiffer Creations. Svatební róba to byla exkluzívní, s unikátním zdobení z francouzské krajky, kterou vyšívala sama návrhářka společně se čtyřmi talentovanými umělkyněmi, a trvalo jim to více než 400 hodin práce.

dražba hokejky a dresu Patrika Eliášedražba hokejky a dresu Patrika Eliáše

Dražba hokejky Patrika Eliáše

Mimoto se dražila hokejka a dres Patrika Eliáše, který se této akce osobně zúčastnil. A samozřejmě výtěžek putoval na dobročinnost – celých 12 000 dolarů putovalo na UNICEF.

stvrzení částky 12 tisíc dolarů z výtěžku dražby pro Unicef oběma hlavními aktéry akcestvrzení částky 12 tisíc dolarů z výtěžku dražby pro Unicef oběma hlavními aktéry akce

Módní přehlídka s novou kolekci Belonging

svatební šaty s výšivkou jež se dražily, předváděla modelka v rámci kolekce Belongingsvatební šaty s výšivkou jež se dražily, předváděla modelka v rámci kolekce Belonging z barev převládala lila a fialová, jež je ve formě Ultra Violet barvou roku 2018z barev převládala lila a fialová, jež je ve formě Ultra Violet barvou roku 2018 modely kolekce Belonging jsou vzdušné a kreativnímodely kolekce Belonging jsou vzdušné a kreativní spolu s fialovou byly v kreacích obsazeny i další barvičkyspolu s fialovou byly v kreacích obsazeny i další barvičky kolekce Belonging je plná elegance jež se snoubí s aktuálními trendykolekce Belonging je plná elegance jež se snoubí s aktuálními trendy

Kdo je Iva Pfeiffer?

  • Česko-australská módní návrhářka je jednou z pouhých patnácti návrhářů, kteří byli vybráni do Arts of Fashion MasterClass 2014 v Louvru v Paříži.
  • V loňském roce se představila na Mercedes Fashion Week v Sydney.
  • Její modely se objevily v britském i australském Vogue.
  • Hlavní dominantou jejích modelů je jejich trvalá udržitelnost a ekologicky šetrné, ručně vyráběné luxusní materiály.
  • Identita Ivy Pfeiffer jako módní návrhářky je ovlivněna zvládnutím technických dovedností v pokročilém designu haute couture.
nesmí chybět závěrená fotografie z akcenesmí chybět závěrená fotografie z akce

Zdroj foto: Ivapfeiffercre­ations

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, módní peklo, módní značky a návrháři, ostatní a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu