Fashion událost jara: My Dear Clothing offline a online release!

Fashion událost jara: My Dear Clothing offline a online release!

3. dubna 2018, My Dear Clothing, offline release, online release, nová kolekce, prodej, značka, hodinky, Nixon, Spring 18, Footshop.

Sponzorované odkazy

My Dear Clothing představuje novou kolekci Spring 18 a dva modely hodinek pro americkou značku Nixon.

Oblíbená česká značka streetového oblečení My Dear Clothing, za kterou stojí mladý úspěšný designér Zbyněk Štandera, přichází s novou kolekcí Spring 18 – největší v dosavadní historii značky.

A holky pozor!

Poprvé je v této značce také k mání oblečení pro dívky! A tak máte šanci si přijít na své hlavně ty z vás, které které nepřestávají lovit originální streetwear kousky. V kolekci je vidět hodně fialové v kombinaci s bílou a černou. A proč poprvé i kousky pro dívky? „Protože už delší dobu pozorujeme, že mezi našimi fanoušky je velký zastoupení holek, tak jsme si řekli, že pro ně něco uděláme,“ odpovídá Zbyněk.

Nejen dívčí oblečení

My Dear Clothing spojuje síly s americkým brandem Nixon. A tak se v premiéře v kolekci prezentují mimo oblečení úplně poprvé hodinky Nixon X My Dear Clothing. A tak je maximální pozornost upřena v nové kolekci Spring 18 právě k nim – dvěma modelům hodinek Nixon ve spolupráci s My Dear Clothing, protože tohle tady ještě nebylo!

My Dear Clothing je prvním ryze českým brandem, kterému proslulá americká značka sportovních hodinek nabídla spolupráci. „Nixon nás sám oslovil, což nás ohromně potěšilo a chtěli jsme udělat maximum,“ potvrzuje Zbyněk Štandera. Spolu s ním je pod Spring 18 podepsán stylista Marek Volf. Originální trika, mikiny, bundy, kalhoty, pásky, ponožky, doplňky, vše je inspirováno především Čínou a Brucem Lee a 90. lety minulého spolu se začátkem nového století.

Nezmeškejte Offline release!

O tom, že se nová kolekce opravdu povedla, se můžete na vlastní oči přesvědčit už ve čtvrtek 5. dubna, kdy v pražském Footshopu proběhne divoká release party inspirovaná Čínou a filmy s Brucem Lee. O hudební doprovod se postará DJ nrmn, který odehraje speciální 2000’s set. K dobré náladě pak zaručeně přispěje i welcome drink od krásek z týmu Jägerbeets a Jägermeister bar se speciálním drinkem inspirovaným Čínou. Chybět nebude ani čínský catering a koláčky štěstí. Akce startuje v 18:30 a vstup je free.

Online release následuje vzápětí

A od kdy je nová kolekce k mání?

  • nová kolekce Spring 18 bude v prodeji od 5. dubna ve Footshopu v Praze
  • a od 8. dubna online v e-shopu Footshopu

Jak to bylo se vznikem značky?

Zbyněk Štandera My Dear Clothing založil v roce 2014, v ten pravý čas na to, aby se dokázala vyprofilovat v originální, úspěšnou lifestylovou značku, která je prostě… jiná. „Nebojíme se jít jiným směrem než dav. Nebojíme se riskovat a jdem si ve streetwearu tvrdě za svým,“ konstatuje Zbyněk, mimo jiné i designér pro Jägermeister. Značka má za sebou více než 10 kolekcí (připomeňme alespoň Fall 17, Roots, 80's), a 95 % z kolekce se zpravidla vyprodá během jednoho týdne. Na looku značky postupně spolupracovalo několik tvůrců, teď aktuálně stylista Marek Volf.

Zdroj foto: My Dear Clothing

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu