Fabien a výjimečná mýdla Le Baigneur

Fabien a výjimečná mýdla Le Baigneur

28. dubna 2018, Le Baigneur, mýdla, udržitelná kosmetika, bio kosmetika, kosmetika, přírodní kosmetika, francouzská mýdla

Sponzorované odkazy

Ručně vyráběná mýdla se v současné době těší obrovské popularitě a jejich vůni i zázračné účinky si už dávno neužívají pouze ženy. Značky začaly nabízet produkty také pro muže, aby i oni mohli ocenit a vyzkoušet tradiční mýdla.

Mezi takovými značkami je i francouzská manufaktura Le Baigneur, která do svých produktů zakomponovává pouze čisté a přírodní ingredience a pozornost přitahuje i designově vyvedenými obaly z recyklovaných materiálů.

Výjimečná mýdla Le Baigneur

Tato francouzská značka klade na vysoký standard svých produktů velký důraz. Snaží se o to, aby mýdla o mužskou pokožku dostatečně pečovala, vyživovala ji a chránila. K tomu využívá 100% přírodní ingredience v bio a raw kvalitě z lokálních zdrojů. V jejich nabídce pak kromě mýdel najdeme i produkty péče o pleť i tělo.

Na vlně udržitelnosti

Filozofií značky je však nejen výroba kvalitních produktů, ale také úcta k přírodě. Le Baigneur se tak všemi možnými cestami snaží přispívat k udržitelnému rozvoji. U výrobků tak nenajdete plasty, baleny jsou v obalech z recyklovaných materiálů, které samozřejmě zachovávají všechny kvality produktů. Obdivuhodné je i to, že 1 % z ročních příjmů firmy jde na nadaci podporující ochranu pobřeží a oceánů.

Mýdlo na míru

Protože jsou mýdla doménou značky Le Baigneur, najdete jich v jejich nabídce celou řadu. Vybrat si tak můžete produkt téměř na míru potřebám své pokožky.

  • Najdeme zde unisexová mýdla obsahující různé druhy másel pro dostatečnou hydrataci pokožky.
  • Vybrat si můžete i podle obsažených esenciálních olejů, které voní po nejrůznějších ingrediencích.
  • V nabídce nechybí ani mýdlo exfoliační pro hladkou pleť, nebo mýdlo relaxační.

Pokud se kvůli širokému výběru nebudete moci rozhodnout a chcete vyzkoušet všechna mýdla, můžete sáhnout po sadě Amuse-douche s dvanácti mini mýdly. Toto krásné balení bude také krásným dárkem pro všechny muže ve vašem okolí. Kromě mýdel najdete v nabídce e-shopu Nila, kde značku Le Baigneur můžete zakoupit, i pečující oleje ve třech variantách.

Foto: Nila

Autorem článku je Jana Krajčová. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu