Puma a Han Kjøbenhavn: další prima kousky pro vás

Puma a Han Kjøbenhavn: další prima kousky pro vás

22. dubna 2018, pánské oblečení, Puma, Han Kjøbenhavn, jarní kolekce

Sponzorované odkazy

Puma opět spojila síly se streetovou značkou Han Kjøbenhavn. Vznikla tak prima kolekce jaro/léto 2018 inspirovaná skandinávským stylem, která jistě osloví svou rafinovanou jednoduchostí a futuristickým vzhledem mnohé.

Puma a dánská luxusní streetová značka Han Kjøbenhavn navazují na svou předešlou úspěšnou spolupráci a v sezóně jaro/léto 2018 představují novou pánskou kolekci. Její uvedení na český trh podpořila 5.4. 2018 i Release Party, o níž jsme již psali zde.

Court Han Silver Birch

Court Han Silver Birch

Han Kjøbenhavn

Značka Han Kjøbenhavn vznikla v květnu 2008 v ulicích Kodaně a vychází ze samé podstaty skandinávského, konkrétně dánského designu. Jednoduché lineární střihy a zároveň funkčnost a praktičnost jsou jejími základními stavebními kameny.

Leadcat YLM Han Asphalt

Leadcat YLM Han Asphalt

Puma a Han Kjøbenhavn

Puma a Han Kjøbenhavn posouvají hranice designu zase o krok dále a osvědčené klasické linie značky Puma přetváří do nových progresivních řešení, která v sobě kombinují komfort, funkčnost a špičkovou módu.

Suede Han Silver Birch

Suede Han Silver Birch

Na futuristické vlně

Kolekce zahrnuje například nové futuristické tenisky TSUGI Mi Disk HAN s technologií zavazování DISC. Také další kousky spojuje pokrokový design kombinovaný s luxusními materiály. Za zmínku stojí také boty Abyss HAN nebo progresivní tenisky TSUGI Netfit HAN.

TSUGI Netfit Han Asphalt

TSUGI Netfit Han Asphalt

Klasika, která neomrzí

Chybět nemohou ani klasické semišky Suede HAN. Nabídku obuvi doplňuje řada oblečení. Osvědčenou klasikou z loňské sezóny je prodloužená bunda PUMA x HAN Coat ve skandinávském stylu, tentokrát v asfaltově šedé barvě doplněné zlatými zipy a výšivkou Puma x Han Kjøbenhavn.

Puma x HAN batoh

Puma x HAN batoh

Kousky přímo do ulice

V kolekci nechybí trička, mikiny a další doplňky – vše v jednoduchém designu a čistých liniích.

Kolekce Puma x Han Kjøbenhavn je již v prodeji na eshopu Puma.com a dále u českých a slovenských prodejců Footshop, Queens, Shooos, BRANDS24 a Fresh Labels.

Zdroj foto: Puma

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu