Vystupte z davu s Magnetic Metal

Vystupte z davu s Magnetic Metal

25. června 2018, Dermacol, metalická líčidla, česká značka, řada Magnetic Metal

Sponzorované odkazy

Ryze česká značka Dermacol přichází s limitovanou edicí kosmetické řady Magnetic Metal, která se řídí dle světových trendů. Byť se jedná o řadu, která přináší tzv. Glamour look s nádechem metalických odstínů, není určena jen pro večerní líčení. Právě naopak! Magnetické metalové barvy se nosí nejen jako večerní stíny pro oči, ale trendem jsou také výrazné rty, klidně i za bílého dne.

Česká značka Dermacol vnesla i na náš trh módní trend metalických barev na líčení, pomocí limitované edice Magnetic Metal. Ta přináší kajalové tužky na oči, tekuté rtěnky a oční stíny. Představíme vám jednotlivé složky této kolekce, které rozhodně patří do tzv. must have. Bez ohledu na to, že je již po plesové sezóně. Metalické odstíny budou trendem také pro svěží jarní dny a horké letní večery tohoto roku.

Kočičí look díky tužce na oči

Kajalové tužky na oči se vyrábějí v mnoha odstínech. Co takhle ale v metalicky lesknoucích se barvách? Těšit se můžete celkem na 4 odstíny, mezi nimiž naleznete například i zlatou barvu. Kolekci kajalových tužek na oči najdete pod názvem Metallic Eyeliner Magnetic na stránkách Dermacolu. S metalickou tužkou na oči váš pohled nabude úplně jiných rozměrů. Tužku na oči pořídíte za 129 Kč.

Rty jako magnet pro muže

Díky této limitované řadě kosmetiky se mohou stát i vaše rty doslova magnetem. Dermacol pro tuto řadu připravil speciální tekuté rtěnky v metalických odstínech pod názvem Metallic Lips. Vaše rty se tak dočkají hned 4 metalických odstínů, vhodných na denní i večerní nošení. Tekutou rtěnku pořídíte za 199 Kč.

Stínujeme!

A nakonec největší dáreček z řady Magnetic Metal – oční stíny. Čeká na vás hned 10 odstínů metalicky lesknoucích se stínů na oči. Můžete si tedy vybrat svou oblíbenou barvu, ať už je to černá, zlatá či růžová, která však bude na vašich víčkách vytvářet metalicky kovový nádech. Ke stínům se skvěle hodí použít také některou z kajalových tužek či klasické černé linky, pro lepší efekt z důrazného pohledu. Oční stíny pořídíte za 79 Kč.

Zdroj foto: Dermacol

Autorem článku je Lucie Holásková. Článek najdete v kategorii jaro, kosmetika, líčení a make up a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu