Detox je důležitý: i pro vaše vlasy!

Detox je důležitý: i pro vaše vlasy!

5. července 2018, Natulique, přírodní dánská značka, kosmetika, vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Nejen na jaře děláme detox našeho těla a pleti. Proč ho tedy nedopřát také našim vlasům? S touto myšlenkou přichází právě dánská přírodní značka Natulique, která se věnuje péči o vlasy. Hlavní myšlenkou je dopřát odpočinek zničeným a unaveným vlasům po dlouhé zimě, plné zimních čepic a kulichů.

Detox bychom podle Natulique měli dopřát také svým vlasům. Ty v zimě často trpí kvůli častému střídání teplot (přechody ze zimy do tepla a obráceně). Také nošení helem, například při lyžování, kulichů a čepic našim vlasům neprospívá. Často jsou zničené, polámané a elektrizují. Také může dojít k tvorbě šupinaté pokožky hlavy a ke vzniku lupů. To vše je dobré nyní ze sebe smýt a vpustit svěží vánek do našich vlasů.

Dánská přírodní značka ví jak na to!

Jelikož značka Natulique pochází z Dánska, zakládá si na tom, aby veškeré její přípravky byly vyvinuty na přírodní bázi, bez použití chemie. Značka tedy přichází s novinkami v podobě šampónu a kondicionéru na vlasy, které vám s jarním detoxem pomohou. Šampón detoxikuje vlasy a pokožku hlavy od nánosů silikonů a minerálních olejů, zatímco kondicionér navrátí vitalitu a sílu vaší hřívě. Oba přípravky jsou BIO, bez použití chemie a jsou vhodné také pro vegany. K dostání jsou ve vybraných kadeřnických salonech a na internetu (natulique.cz).

detoxikující šampón Volume Hairwash do Natulique za 590 Kč

Dva kroky detoxu

NATULIQUE Volume Hairwash je prvním krokem detoxu. Tedy jedná se o zmiňovaný detoxikující šampón. Detoxikace probíhá díky přírodním složkám šampónu, které napomáhají látkové výměně mezi pokožkou hlavy a vlasy a zbavují je od nečistot – od stylingových přípravků, až po odumřelou kůži. Složky šampónu tvoří organické a ekologické rostlinné výtažky. Vaše vlasy budou zdravé, silné a navrátí se jim také objem, díky pomerančovému oleji a oleji z olivových listů. Cena 590 Kč za 250 ml.

Volume Conditioner v bio kvalitě a složení za 690 Kč

NATULIQUE Volume Conditioner použijte jako druhý krok detoxu. Svým BIO složením skvěle doplňuje účinky šampónu a taktéž obsahuje pomerančový olej a olej z olivových listů. Vlasy hloubkově vyživuje a hydratuje a zanechává je jemné a hebké na dotek. Kondicionér je vhodné vmasírovat do vlasů a nechat jej chvíli působit tak, aby opravdu hloubkově regeneroval nejen vaše vlasy, ale také pokožku hlavy. Díky svému složení jej mohou používat také vegani. K dostání v ceně 690 Kč za 250 ml.

Detox vašich vlasů tak zvládnete lehce a hravě – raz, dva!

Zdroj foto: Natulique

Autorem článku je Lucie Holásková. Článek najdete v kategorii jaro, kosmetika a vlasová i tělová.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu