Mint: Prague Fashion Market je opět tady!

Mint: Prague Fashion Market je opět tady!

1. června 2018, Mint, Prague Fashion Market, výrobky, návrháři, designéři, lokální, divadlo, workshop

Sponzorované odkazy

Po dvacáté druhé je tu Mint: Prague Fashion. Tentokrát se těšte na zážitky a pohodu v outdooru, když jej zpestří pouliční festival Praha žije hudbou. Přijďte také!

V pátek a v sobotu 8.- 9. června oživí Karlovo náměstí na Praze 2 trh nezávislé módy, šperků a designu s názvem MINT: Prague Fashion Market. Současně se zde bude konat i pouliční festival Praha žije hudbou. Obě akce budou přístupné zdarma, bez bariér a jsou vhodné pro návštěvu s dětmi i zvířecími miláčky.

Již dvaadvacetkrát

MINT market proběhne v Praze již po dvacáté druhé. Kromě stánků s originálními výrobky a zajímavým občerstvením budou na programu divadla pro děti, workshop a návštěvníci si budou moci zapůjčit deku a piknikovat v parku.

Organizátoři MINT marketů už osm let pořádají nezávislé trhy, které mají za cíl podporovat lokální návrháře a designéry, odpovědné nakupování, recyklaci, slow fashion a návrat k původní, osobní formě prezentace a prodeje výrobků.

Nač se můžete těšit?

Mezi takřka sto značkami, které se zúčastní 22. MINT: Prague Fashion Marketu, zaujme například PunkTura s přešívanou secondhandovou módou zdobenou ručně dělaným sítotiskem, nádherné šperky z recyklovaných PET lahví a nerezové oceli IMH nebo dětské oblečení Chiaro, které roste spolu s dětmi.

Rodinná firma Jancarik vyrábí boty s minimalistickým designem z kvalitních přírodních materiálů od lokálních dodavatelů. Pod názvem Kučertina se skrývá ručně glazurou malovaná, na kruhu točená keramika.

Seoul-kitchen nabídne tři neokoukané pokrmy korejské a japonské kuchyně, Nosmacarons upečou makronky z těch nejlepších surovin a ozdobí je krásnými potisky. Exkluzivní vína v designových lahvích přiveze Vinařství David Chocholatý.

Pohlazení pro duši

V pátek ve tři hodiny odpoledne zahraje Divadlo Pruhované panenky interaktivně pojatou pohádku O Červené Karkulce. Děti se naučí nové písničky, vytvoří lesní sbor a poputují na palouček, kde je čeká narozeninová oslava. Během workshopu si pak vyrobí voňavé polštářky ve tvaru Karkulky a vlka.

Na sobotním programu je od dvou hodin odpoledne Divadlo Toymachine s hravým loutkovým příběhem Pověsti české. Pro dospělé je určen workshop s Loono, během kterého se návštěvníci na názorných pomůckách naučí samovyšetřit #prsakoule a včas se tak postarat o své zdraví.

Kdo, kde, kdy a v kolik?

  • MINT: Prague Fashion Market 22
  • Karlovo náměstí, Praha 2
  • 8.- 9. 6. 2018
  • Pá: 11:00–19:00
  • So: 10:00–18:00

Více informací

Zdroj foto: Mintmarket.cz

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii cestování a gastronomie, dámské oblečení, ostatní, ostatní, pánské oblečení a šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu