Fashion Arena Prague Outlet obchody v novém

Fashion Arena Prague Outlet obchody v novém

11. srpna 2018, Fashion Arena Prague Outlet, obchody, Odd Molly, Karl Lagerfeld, Lee & Wrangler

Sponzorované odkazy

V outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet představily v novém své obchody žádané módní značky Odd Molly, Karl Lagerfeld a Lee & Wrangler. Prostory po rekonstrukci nabídnou zákazníkům příjemné prostředí pro nakupování a exkluzivní sortiment zboží za outletové ceny.

Odd Molly

Švédská módní značka s bohémským duchem Odd Molly byla založená roku 2002 ve Stockholmu. Odd Molly propojuje vysokou kvalitu materiálu i zpracování, na které si seveřané tradičně potrpí. Kolekce jsou plné barev, vzorů s kombinací přírodních materiálů a ručně vytvořených detailů. Odd Molly by neexistovala bez Molly, dívky se skatem v ruce na kalifornské Venice Beach, jejíž odvaha k odlišnosti, zbavit se konvencí a následovat vlastní sny udala směr, kterým se značka ubírá.

obchůdek Odd Molly dostal ve Fashion Arena Prague Outletnový kabátobchůdek Odd Molly dostal ve Fashion Arena Prague Outletnový kabát

Její hodnoty odrážejí celý koncept. Přináší ženám pozitivní sdělení, lásku a odvahu k odlišnosti a ženskosti – odvahu být sama sebou. Ve Fashion Arena Prague Outletu naleznete mimo jiné kolekce inspirované exotickým světem pod hladinou moře, modely bohaté na výšivky a potisky se silným příběhem.

značka Odd Molly je ryze dámskáznačka Odd Molly je ryze dámská

Karl Lagerfeld

Módní ikona Karel Lagerfeld je celosvětově proslulý svou snahou po dokonalosti. A jeho estetický podpis spojuje nadčasově klasiku s modernou. Je excentrický, kontroverzní, ale především originální. Je jakožto jeden z nejoslavova­nějších módních návrhářů celosvětově znám svým náročným a novátorským přístupem ke stylu.

Karl Lagerfeld obchod ve Fashion Arena OutletKarl Lagerfeld obchod ve Fashion Arena Outlet

Módní dům nesoucí jméno tohoto návrháře odráží jeho vlastní estetiku vyjadřovanou prostřednictvím kreativních a luxusních, ale přesto dostupných modelů a doplňků. Dále hodinky, brýle, obuv, parfémy, svíčky a módní šperky. Značka Karl Lagerfeld integruje jedinečný přístup k designu s inovativní digitální strategií a komplexní vizí.

kousky Karla Lagerfelda mají nezpochybnitelné črtykousky Karla Lagerfelda mají nezpochybnitelné črty

Lee & Wrangler

Lee je od roku 1889 průkopníkem ve výrobě denimu. Kořeny značky jsou v navrhování praktického pracovního oblečení, které nosili drsní muži z Ameriky. Modrá džínovina, která vydržela všechno, je hrdým dědictvím značky Lee. Nyní z ní značka vyrábí džíny, bundy, košile i polokošile. Nabízí také pásky, zimní bundy a celé kolekce oblečení. Denim je současně také duší Wrangler. Původně byla značka vyvinuta jako výrobce outfitů pro kovboje. Základem byly džíny, bunda a tričko a oblečení vynikalo funkčními detaily.

nový háv má i obchod Lee & Wranglernový háv má i obchod Lee & Wrangler

Trendy jsou přizpůsobeny modernímu vzhledu, ale kvalita trvá. Oblečení značky Wrangler se dá přirovnat ke zvířecím instinktům – je přírodní, divoké, spontánní tak, jako sama zvířata. Džíny jsou zpracovány precizně s důrazem na detail, který určuje jejich kultovní styl. Jsou spolehlivé a nadčasové. Díky znovuotevření obchodu Lee & Wrangler ve Fashion Arena Prague Outlet si zákazníci přijdou na mimořádnou nabídku 50% slev z outletových cen do 19. srpna 2018.

Lee & Wrangler je především denimová značkaLee & Wrangler je především denimová značka

„Znovuotevření těchto značek ve Fashion Arena Prague Outlet vnímáme jako opětovný posun našeho outletového centra do prémiovější roviny. Jsme přesvědčeni, že Odd Molly, Karel Lagerfeld i Lee & Wrangler přinese zákazníkům možnost nákupu atraktivních a originálních módních kousků, které ocení jak ženy, tak muži. Zároveň značky posílí jméno a celkovou prestiž Fashion Arena Prague Outlet“, říká Lenka Čapková, ředitelka Fashion Arena Prague Outlet.

Zdroj foto: Fashion Arena Prague Outlet

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii obuv, dámské oblečení, kabelky, módní značky a návrháři, ostatní, ostatní, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu