Podzimní look á la nomádi: Levi’s Made & Crafted

Podzimní look á la nomádi: Levi’s Made & Crafted

2. září 2018, Levi’s Made & Crafted

Sponzorované odkazy

Víte co frčí letos na podzim mezi outfity? Přece nomádský look. Právě tak je řešena letošní kolekce Levis. Zkuste si představit, že vyrazíte do světa a zabalíte si pouze pas a pár kousků, které se vejdou do malého kufříku. A máte tak oblečení z nové podzimní kolekce Levi's® Made & Crafted™.

Je to de facto uniforma světoběžníka, který si občas po cestě pořídí jedinečný kousek. Ať už jde o hrubé úplety od irského pobřeží, nebo lehký dotek dekorativních výšivek z voňavých uliček Bangkoku. Je to Levis a není to klasický Levis.

Má zcela nový styl – klasické střihy, rafinované materiály a výraznější proporce. Výsledkem je romantický a zároveň rebelský, jemný a zároveň drsný vzhled – skutečná podstata nezávislosti a dobrodružství. Mistrovské řemeslo se nejvýrazněji ukáže na samotných kouscích.

Pro dámy

V dámské kolekci najdete například originální aranský svetr ve dvou tónech upletený na francouzském ručním stavu nebo domorodou džísku vycházející ze střihu Type II Trucker, která má nadrozměrný límec, skládané rukávy a vrchní část z aranského úpletu.

Tu si oblíbila i Lilly Aldridge, mezinárodně uznávaná modelka a cestovatelka, která se stala tváří této kolekce a říká: „Levi's Made & Crafted je cool! Je to pořád ten klasický Levi's, ale o něco blíž elegantní módě.“ nebo „Líbí se mi, jak je tahle kolekce odvážná. Mám moc ráda džíny a trika, ale je fajn mít i kousky, které máte roky a pořád povznášejí váš vzhled, protože jsou něčím jiné.“

Šaty a topy jsou z francouzského tylu s kovovým efektem, který dodává kolekci rafinovanou eklektickou krásu. Každý kus se dá dokonale vrstvit s džíny a tričky.

Pro pány

Jádrem pánské kolekce je mírně oversized bunda Quilted Liner Jacket – bez límce a z jemné bavlněné „sherpoviny“, která se může stát hitem sezóny. V kolekci najdete kousky inspirované thajským kimonem, včetně prošívaných bund, kultovní džísky Type II Trucker a džíny z vyhlášeného japonského denimu i další oblíbené střihy s nečekanými detaily a v neobvyklých barvách a barevných kombinacích.

Celá prémiová podzimní kolekce Levi's® Made & Crafted™ vám nabízí moderní pohled na klasické kousky značky a vyznačuje se umným zpracováním, kvalitními materiály a využitím vyspělých technologií.

K mání jsou tyto poklady i u nás – v pražských Levi's® Storech v Palladiu a na Václavském náměstí 10.

Zdroj foto: Levis

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, módní značky a návrháři, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu