Louis Vuitton a filmová reklamní kampaň na parfémy

Louis Vuitton a filmová reklamní kampaň na parfémy

6. září 2018, Louis Vuitton, filmová reklamní kampaň, parfémy, celebrity

Sponzorované odkazy

Louis Vuitton uvádí první „filmovou“ reklamní kampaň na parfémy s dvěma oskarovými hvězdami: herečkou Emmou Stone, která je tváří značky, a režisérem Samem Mendesem.

Dynamický krátký film rekapituluje okamžiky a emoce na životní cestě ženy a reflektuje ducha cestování a vášeň – jedny z hlavních hodnot značky Louis Vuitton. Měnící se pozadí evokuje protichůdné charaktery výjimečných vůní z kolekce parfémů Louis Vuitton.

„S hrdostí oznamujeme první reklamní film s mimořádně talentovanou herečkou Emmou Stone. Je to zároveň další milník na úspěšné cestě naší kolekce parfémů." Michael Burke, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Louis Vuitton.

Film a vůně zároveň

Film bude mít premiéru 13. září 2018 – ve stejný den bude na trh uvedena vůně Attrape-Rêves, devátý parfém v kolekci Les Parfums Louis Vuitton, v němž se potkávají energicky výrazné a smyslné tóny.

Emma Stone v kampani

Emma Stone v kampani

Vše je jednou poprvé

Nejenže se jedná o první reklamní film značky Louis Vuitton na její parfémy, ale je to zároveň i první její spolupráce s uznávaným britským režisérem Samem Mendesem, kterému bude asistovat jako hlavní kameraman Hoyte Van Hoytema. Mendes uvítal možnost spolupráce s Emmou Stone, kterou již měl tu čest režírovat na Broadwayi v revivalové verzi muzikálu Cabaret.

Emma Stone

Emma Stone, která získala v roce 2017 Cenu filmové akademie pro nejlepší herečku za svoji roli ve filmu La La Land režiséra Damiena Chazelle, vnáší do reklamního filmu svůj univerzální herecký talent a se svým příslovečným šarmem ztvárňuje příběh jedné ženy mnoha tváří.

sídlo značka Louis Vuitton na Champs-Elysées ve Francii.

sídlo značka Louis Vuitton na Champs-Elysées ve Francii.

Sam Mendes

Uznávaný divadelní režisér Sam Mendes se zapsal do dějin filmu svým vynikajícím debutem Americká krása v roce 1999. Film získal pět Oskarů, včetně Oskara za nejlepší film a za nejlepší režii pro Mendese. Sam Mendes je jednou z předních osobností moderní kinematografie.

Umí dokonalé psychologické drama (Nouzový východ, Mariňák) i výpravný velkofilm, čehož jsou důkazem dvě veleúspěšné epizody série bondovek, Skyfall a Spectre. Sam Mendes se však i nadále věnuje divadelní režii na Broadwayi i v londýnském West Endu.

V říjnu 2018

Kampaň v tištěných médiích, kterou nafotil Craig Mc Dean se stylingem Marie-Amélie Sauvé se objeví na stránkách říjnových čísel mezinárodních magazínů.

logo značky Louis Vuitton

logo značky Louis Vuitton

Značka Louis Vuitton

Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu jedinečný design, v němž se snoubí inovace a styl podtržené tou nejlepší kvalitou. I dnes zůstává značka věrna duchu svého zakladatele Louise Vuittona, který díky, který díky svým zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, které byly stejně elegantní jako praktické, je považován i za zakladatele filosofie ‚umění cestování'. Již od dnů Louise Vuittona zdobí příběh značky odvaha, a věrna tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelně zve architekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a papírového zboží. Dokonalá kvalita produktů Louis Vuitton je důkazem toho, jakou péči věnuje značka řemeslnému zpracování.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři, ostatní a parfémy a vůně.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu