Co mají společného Cartier, Naomi Wats a Venice Festival?

Co mají společného Cartier, Naomi Wats a Venice Festival?

4. září 2018, Co mají společného Cartier, Naomi Wats a Venice Festival?

Sponzorované odkazy

75. Mezinárodní filmový festival v Benátkách právě probíhá. Začal 29.srpna a končí 8.září 2018. Tento ročník pořádá společnost La Biennale di Venezia a festival je oficiálně uznán Mezinárodní asociací filmových producentů zkráceně FIAPF.

Předsedou poroty je mexický režisér Guillermo del Toro. Ten byl zároveň jmenován prezidentem poroty pro hlavní soutěžní sekci. Festival byl otevřen filmem First Man, režírovaný Damienem Chazelle.

Cílem festivalu je zvýšit povědomí o kinematografii a propagovat mezinárodní kinematografii. A to ve všech jejích formách jako umění, zábavu a jako průmyslové odvětví, v duchu svobody a dialogu. Festival také organizuje retrospektivu a vzdává hold významným osobnostem jako přínos k lepšímu porozumění dějin filmu.

V pořadí 75. festival byla oznámen na oficiální tiskové konferenci v kině Moderno v Římě dne 25. července 2018. Filmy jsou promítány v původním jazyce s italskými a anglickými titulky.

Byla ustanovena pětice porot

Venezia 75 Orizzonti „Luigi De Laurentiis“ Can za debut Venice virtuální realita Venice Classics

A festival bude uzavřen filmem Driven. A oficiální ocenění bude předáno v sobotu 8. září 2018 v průběhu slavnostního předávání cen.

Naomi Wats na zaházení 75. filmového festivalu Venice2018Naomi Wats na zaházení 75. filmového festivalu Venice2018

Na akci se vždy sejde velké množství celebrit, nejen z filmové sféry. Letos byla nositelkou krásných šperků značky Cartier krásná herečka Naomi Wats*, která je vynesla **na zahajovacím večeru 75. ročníku Benátského festivalu.

Byly to

  • Cartier náušnice z 18 karátového zlata s tyrkysy, kabošony smaragdu, černým lakem a diamanty
  • Cartier náhrdelník vysokého šperkařství 1895 z platiny a s diamantem
  • Cartier prsten z platiny a diamanty
Cartier náušniceCartier náušnice

Naomi Ellen Watts

Je britsko-australská herečka, která zahájila svou kariéru v australské televizi účinkováním v seriálech Hey Dad…!, Brides of Christ a Home and Away. Filmovým debutem se pro ni v roce 1986 stalo drama For Love Alone.

Pozitivní kritický ohlas jí v roce 2001 přinesla hlavní role v psychologickém neo-noir thrilleru Davida Lynche Mulholland Drive, kde se objevila po boku Justina Therouxe a Laury Harringové. O rok později byla obsazena do hlavní role Rachel Kellerové v hororovém kasovním trháku Kruh, za níž získala cenu Saturnu pro nejlepší herečku.

Cartier náhrdelníkCartier náhrdelník

V roce 2004 byla nominována na Oscara za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli za výkon v roli Cristiny Peckové dramatu z roku 2003 mexického režiséra Alejandra Gonzáleze Iñárritua s názvem 21 gramů, v němž si zahrála spolu se Seanem Pennem. Také se objevila v remaku z roku 2005 hororového příběhu King Kong, který ji vynesl druhou Saturnovu cenu, v dalším remaku v roce 2006 s pojmenováním Barevný závoj, nebo v thrillerech Východní přísliby z roku 2007 a v roce 2010 ztvárnila v životopisném snímku Fair Game osud americké důstojnice Valerie Plameové, opět vedle kolegy Seana Penna, jenž hrál jejího manžela Josepha C. Wilsona.

Cartier prstenCartier prsten

Již roku 2002 ji časopis People zařadil mezi 50 nejkrásnějších osob. A v roce 2006 se pak stala velvyslankyní dobré vůle pro Spojený program HIV/AIDS Organizace spojených národů, která zvyšuje povědomí o otázkách týkajících se AIDS.

Zdroj foto: Cartier

Autorem článku je Pavla Jelínková. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři, ostatní, ostatní a šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu