Svěží babí léto s Dermacolem

Svěží babí léto s Dermacolem

5. října 2018, babí léto, Dermacol, péče o pleť tělo i nehty

Sponzorované odkazy

A jelikož babí léto v sobě stále nese název „léto“, je potřeba podívat se na péči o pleť, tělo i vaše nehty trošku z blízka. Je to totiž období, kdy přes den může být klidně i 25° a vaše pleť trpí dehydratací, a večer se ochladí o náhlých 10° méně, kdy pleť i tělo zažívají pěkný šok. Používat tedy kosmetiku pro letní či zimní období?

Péče o pleť s Dermacol

Zásadní je péče o pleť a to v jakémkoli ročním období. Avšak co používat, když přes den pálí slunce a večer se počasí tomu letnímu již ani trochu nepodobá? Základem je hydratace, ačkoliv si mnoho žen myslí, že ta je smysluplná jen v létě. Není to však pravdou. Hydratovat pleť musíme neustále. V létě ji vysušuje slunce, v zimě zase mráz a přechod z tepla do zimy a opačně.

Hydratační krém Aqua Beauty, Dermacol (50ml / 149,– Kč )

Tento krém skvěle nahradí podkladovou bázi pod váš make-up a navíc pokožku dokonale hydratuje. Většina make-upů a pudrů pokožku vysuší. Krém je k tomu „univerzální“. Lze jej tedy používat jako denní i jako noční krém a je ideální pro ty ženy, které nemají rády mnoho přípravků na obličej a chtějí mít po ruce jen jeden jediný krém na všechno.

Hydratační tónovací krém 8v1, Dermacol (30 ml / 169,– Kč)

Pro přirozený vzhled pak použijte tónovací pleť. Vaše pokožka je stále ještě pěkně opálená z léta a není tedy potřeba nanášet vrstvy make-up. Tento tónovač má jemnou texturu a navíc hydratuje pleť. Také má ochranný faktor 15. Že ho již není potřeba? Omyl! Podzimní slunce umí pěkně pálit.

Zkrášlující pudrové perly, Dermacol (299,– Kč)

Po tónovači většinou přichází pudr. Zde opět platí pravidlo „lepší míň jak víc“ a tak Dermacol přišel se zkrášlujícími pudrovými perličkami, které dodají vašemu vzhledu přesně ten efekt, který požadujete. Jsou k dostání ve 3 variantách – růžová, žlutá a zelená. S výběrem postupujte dle efektu, který od pudru očekáváte – rozjasnit pleť, bronzovat nebo tónovat.

Barevná tečka

Pro kočičí pohled poslouží řasenka Ilusión, Dermacol (149,– Kč). Díky jejímu silikonovému kartáčku nanesete na řasy jen takové množství produktu, jakého je třeba. Nezatěžujete a neničíte si zbytečně řasy. Pro vaše rty je pak přichystána škála 17 krásných barev – Rtěnky Pretty Matt, Dermacol (149,– Kč). K dostání je klasika v podobě rudě červené barvy, ale také sytě růžová či fialová. Nechybí ani trendy matné odstíny.

No a pro péči o nehty a jejich krásný vzhled jsou tady laky na nehty 5 DAY, které jsou k dostání v mnoha trendy odstínech a rychle zasychají.

Zdroj foto: Dermacol

Autorem článku je Lucie Holásková. Článek najdete v kategorii kosmetika a líčení a make up.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu