Hot must have v péči o tělo? Tuhý sprchový gel!

Hot must have v péči o tělo? Tuhý sprchový gel!

13. října 2018, Bomb Cosmetics, tuhý sprchový gel, péče o pleť, péče o pokožku

Sponzorované odkazy

Výrobcem kosmetiky Bomb Cosmetics je britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd. Firma se snaží vyrábět takovou kosmetiku, aby byla pro zákazníka pohodlná a příjemná. Její receptura se odvíjí od poznatků z aromaterapie. Nyní přichází na trh kosmetiky s absolutní novinkou – s tuhým sprchovým gelem na šňůrce. Proč se ale nejedná o mýdlo a díky čemu jej lze zařadit mezi sprchové gely, vám prozradíme!

tuhý sprchový gel Limetka

Čím je Bomb Cosmetics odlišná?

Nejen, že se jedná o příjemnou a voňavou kosmetiku, ale oblíbenost značky roste také díky dalším faktorům. Jedním z nich je především kvalita výrobků. Jedná se totiž o pečlivou ruční výrobu. Společnost se také snaží být šetrná k přírodním zdrojům, což oceňuje čím dál více zákazníků. V neposlední řadě se pak Bomb kosmetika odvíjí od receptur z aromaterapie, což má uvolňující účinky pro tělo i mysl.

tuhý sprchový gel Medový

Novinka na trhu – tuhý sprchový gel

Sprchové gely se staly velice oblíbeným produktem a od používání mýdla se v posledních letech dost upustilo. Bomb Cosmetics však přišla s absolutním hitem a novinkou ze svět sprchování. Tuhý sprchový gel je v podstatě jako kostka mýdla, která je připevněna na provázku. V čem se tedy liší a proč se nazývá tuhým sprchovým gelem a ne mýdlem? Je to díky jeho složení, které zanechává pokožku vláčnou, stejně jako sprchový gel. Většina klasických mýdel má totiž tendenci kůži vysušovat.

tuhý sprchový gel Růže

Tajná receptura odhalena

Důvod, proč jde o sprchový gel v kostce, a ne o mýdlo znáte. Co je tedy složkou tohoto zázraku? Z velké části se jedná o bambucké máslo, které pokožku zanechává vláčnou a jemnou. O vyživení vaší kůže se také postarají další složky, jako například esenciální oleje. Ty krásně voní a zároveň nevysušují. Bomb Cosmetics vytvořili hned několik variant těchto tuhých sprchových gelů. Vybrat si můžete podle vůně, ale také podle barvy. Společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd hrdě hlásí, že s touto novinkou si užijete relaxační koupel večer po dlouhém dni, ale také osvěžující a provoněnou sprchu po ránu, jako skvělý start do nového dne.

tuhý sprchový gel Elegantní chlapík

Tuhý špalík na šňůrce navíc nezabírá tolik místa v koupelně, jako lahvička sprchového gelu a je tedy skvělou kosmetikou také na cesty. Díky šňůrce jej lze pověsit, nebo ho prostě můžete položit na mýdlenku.

tuhý sprchový gel Mrak

Zdroj foto: Bomb Cosmetics

Autorem článku je Lucie Holásková. Článek najdete v kategorii kosmetika a ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu