Trendy letošní zimy pro pány

Trendy letošní zimy pro pány

24. říjen 2018,

Módní návrháři opět celý rok neúnavně pracovali na tom, aby mužům bylo na podzim a v zimě teplo. Oblečení je pohodlné a praktické. Podívejme se na módní trendy podzim/zima letech 2018–2019.

Muži mohou zůstat styloví i v nejnáročnějším období roku. Módní návrháři vytvářejí oblečení různých stylů, siluet a barev. Pánské oblečení prostě může být velmi zajímavé a současně praktické, zejména v kombinaci se správnou obuví a doplňky. Klasické styly svrchních oděvů se dají dokonale kombinovat se všemi kousky v šatníku, které vám ušetří práci s nutností od nákupu obrovského množství svrchníků. Hodí se pro každou příležitost.

Bunda pro muže

Žijeme v éře všeobecné tolerance. Proto návrháři na týdnu módy v Paříži dali přednost zejména unisex oblečení. Možná je ale přece jenom lepší, když muž opravdu zůstane mužem. To ocení obzvláště ženy. Vyhrává klasická pánská zimní bunda s kapucí, teplé a příjemné tóny barev i barvy neutrální, jednoduché vzory, nebo zcela prostý, jednobarevný styl. Podzimní bundy se nesou v duchu sportovního stylu. Zabírá jednoduchost, elegance, stručnost a příjemné odstíny. To jsou klíčové trendy v pánské módě 2018/2019. Opět vítězí klasické barvy jako šedá, tmavě modrá či černá, ale i žlutá nebo červená.

Nezapomeňte na košile ani doplňky

Košile značky CAMP DAVID s osobitým stylem v ležérním stylu, foto: elisen.cz

Košile značky CAMP DAVID s osobitým stylem v ležérním stylu, foto: elisen.cz

Košile dělá muže. Prostě ji nic nenahradí. Dodává mužům nadčasový vzhled mnohem lépe, než tričko či mikina. Právě elegantní pánská košile dodá ten pravý šmrnc každému muži a podtrhne jeho osobnost. Volnočasové košile s rozhalenkou u krku jsou tedy velkým hitem. Nadcházející podzimní a zimní období se v oblasti módy také zaměřuje na vrstvení a asymetrii. Pokud si dáte na košili teplý svetr, budete v letošní sezóně velmi moderní. Moderní bunda, kvalitní boty a dlouhá šála doplní celkový outfit. Tento jedinečný styl nenechá nikoho lhostejným a zaujmete nedbalou elegancí na první pohled.

Autorem článku je Inzerce. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu