Už zbrojíte na Vánoce? My ano!

Už zbrojíte na Vánoce? My ano!

24. listopadu 2018, vánoce, dárky, vůně, radost, kosmetika, balistik

Sponzorované odkazy

Vánoce se kvapem blíží – a možná nastal ten správný čas vyzbrojit se kouzelnými dárky a připravit blízkým voňavé potěšení! Už teď můžete vybírat z magických vánočních motivů, které pro vás připravili Bomb Cosmetics.

Zavřete oči a představte si dokonalé vánoční období. Zapomeňte na spěch, zpomalte. Napusťte si vanu, zapalte svíčky, pusťte si oblíbené koledy nebo zimního Franka Sinatru a do vody šoupněte voňavou šumivou radost pro všechny smysly – balistik. I takhle se dají prožívat Vánoce – obzvláště, když své milované (nebo sebe?) obdarujete koupelovými bombami v překrásných vánočních sadách.

Vůně Vánoc

Kdo říkal, že v koupelně přijdete o vánoční vůni? Vánoční nabídka balistiků je okouzlující nejen hravými tématickými motivy, ale především magickou vůní. Co takhle skořice, nebo raději pomeranč? Nechybí ani hřebíček, myrta nebo zázvor. Spojení těchto vůní vám pomůže vytvořit tu pravou vánoční atmosférou – a hlavně – zastavit čas.

dárková sada Moderní princezna, 7× balistik, cena 450 Kčdárková sada Moderní princezna, 7× balistik, cena 450 Kč

Radost pro blízké

Jestliže jste si nevěděli rady, jakou drobnost vybrat pro přátele, známé nebo rodinu, pak se nabízí právě jednotlivé balistiky. Pro milované pak můžete sáhnout rovnou po celých sadách. Krásné sady po třech voňavých bombách hravě dokážou vaši přízeň. A pro ty, co nechtějí troškařit, nebo pro opravdové milovníky aromaterapeutických koupelí, je k mání třeba sada po sedmi balisticích. Nadělení, jak se patří!

Sada Pohoda, 3× balistik, cena 230 KčSada Pohoda, 3× balistik, cena 230 Kč

Kouzlo ruční výroby

Za Bomb Cosmetics stojí britská společnost Get Fresh Cosmetics, která využívá především poznatků z aromaterapie. Výsledkem jsou ručně vyráběné balistiky, které nejenže navozují pocity klidu a harmonie svou vůní, navíc dokonale hydratují a zjemňují pokožku celého těla. Oblíbit si je můžete nejen pro jejich koupelové vlastnosti, ale také díky přístupu šetrnému k životnímu prostředí. Všechny jednotlivé balistiky i sady seženete už nyní na eshopu Anabela.

Zdroj foto: Bomb Cosmetic

Autorem článku je Vendula Jelínková. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu