Speciál šitý na míru dětem

Speciál šitý na míru dětem

15. listopadu 2018, děti, gumáky hračky, šaty, oblečení, Nila

Sponzorované odkazy

Kouzla a design i pro ty nejmenší – srdce maminek zaplesá. Je tady Nila a jejich podzimní trendy pro děti. Odoláte?

Už zase skáče do kaluže

Které dítko by nemilovalo poskakování v kaluži? I rodiče si s dětmi užijí legraci, stačí se vybavit tou správnou obuví. Zateplené gumáčky Gimo WT od Kavat s odnímatelnou vložkou jsou to pravé nejen na podzim! Žlutá nebo černá barva pro kluky i holky čekají právě na vaše děti – a procházky budou nezapomenutelné v jakémkoli počasí.

Ty nejmenší v teple

Aby děti neprochladly, je důležité je správně obléci. Možná právě proto mizí kolekce značky Disana z Nila ve velkém. Oděvy ze 100% merino vlny totiž zahřejí na pohled i na dotek. Nejenže jsou velmi teplé a brání prochladnutí, navíc jsou odolné vůči vlhku a mají samočistící vlastnosti. Jsou stejně sladké jako váš drobeček v nich. Milujeme Disanu!

Dárečky pro vaše „dárečky“

Vánoce se blíží. Plánujete obdarovat vlastní děti, nebo si nevíte rady s dárkem pro děti vašich blízkých? Nila vám pomůže. Tentokrát v jejich nabídce najdete třeba designové hračky od Wooden Story. Kostky a skládačky připomínají návrat v čase a vůně dřeva i kouzelné balení dostane zaručeně vás i obdarované.

Nejjemnější péče pro nejmenší

Nila myslí i na novorozené zázraky. Pro miminka proto připravila kolekci přírodní péče rovnou z Francie. Kosmetika Monios Paris přináší šetrnou péči o citlivou dětskou pokožku. Jedná se rozhodně o must have pro všechna milovaná miminka.

Zdroj foto: Nila

Autorem článku je Vendula Jelínková. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu